Małgorzata Tomaszewska z okazji ważnej rocznicy pokazała nigdy niepublikowane zdjęcia i zdradziła nieznane fakty z przeszłości. O wielu rzeczach nie mieliście pojęcia

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska obchodzi ważną rocznicę. Z tej okazji pokazała, jak zmieniła się na przestrzeni lat. Przeszła sporą metamorfozę. W opisie archiwalnych zdjęć zdradziła garść faktów, o których wielu fanów nie miało pojęcia. 

Małgorzata Tomaszewska to córka legendy futbolu, Jana. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS W Warszawie, jednak życie zawodowe związała z mediami. Przed dziesięcioma laty debiutowała na antenie telewizji Sportklub. Później była pogodynką na Polsacie i prowadziła program o show-biznesie na antenie Telewizji WP. W 2018 roku przeszła do Telewizji Polskiej. Dziś pracuje jako współprowadząca program Pytanie na śniadaniegdzie występuje u boku Aleksandra Sikory.

Wczoraj piękna dziennikarka pochwaliła się tym, że minęła już dekada od momentu, gdy pierwszy raz zagościła na ekranach telewizorów. Z tej okazji zaprezentowała stare zdjęcia, dzięki czemu wiemy, jak bardzo się zmieniła!

Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Album z ujęciami, który wrzuciła na swój profil na Instagramie, zaczął się od aktualnego ujęcia. Gosia zapozowała do niego w czarnej koszuli, spodniach w tym samym kolorze i ze złotymi balonikami w kształtach cyfr „1” i „0” w dłoni.

Pozostałe fotografie to materiały archiwalne Małgorzaty. Dzięki nim widać, jak bardzo się zmieniła. W przeszłości wiele razy eksperymentowała ze swoim lookiem. Pokazywała się w rudych, ciemnych i bardzo jasnych włosach.

W opisie albumu streściła, w jaki sposób przebiegała jej telewizyjna kariera. Skupiła się zwłaszcza na czasie spędzonym w TVP, gdzie pracuje lub pracowała m.in. w PnŚ, Dance Dane Dance, The Voice of Poland. O ile większość fanów o tym wiedziała, to już to, że kiedyś występowała w programach informacyjnych czy sportowych, może budzić zaskoczenie.

Kochani! Dziś mija 10 lat od mojego telewizyjnego debiutu! Zobaczcie jak zmieniałam się przez lata! Przez ten czas prowadziłam programy sportowe, showbiznesowe, lifestylowe i informacyjne. Ale zdecydowanie najważniejsze były ostatnie lata mojej kariery, odkąd dołączyłam do obsady Pytania na Śniadanie i miałam przyjemność poprowadzić wielkie wydarzenia, między innymi Eurowizję Junior, Krajowe Festiwale Polskiej Piosenki w Opolu, Dance Dance Dance czy Voice of Poland. Dziękuję przede wszystkim osobom, które we mnie wierzyły i mi zaufały – za to będę już do końca życia ogromnie wdzięczna. Dziękuję też Wam – za to, że jesteście i mnie wspieracie (niektórzy od samego początku)! JESTEŚCIE NAAAJLEPSI! – zwróciła się do swoich followersów.

Lubicie oglądać Małgorzatę Tomaszewską w telewizji?


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×