Małgorzata Socha idzie jak burza! Właśnie dostała pracę w serialu TVP! To trzecia stacja, w której się pojawi

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha dostała rolę w nowym serialu, o czym na Instagramie poinformował jeden z aktorów. Tym razem została obsadzona w produkcji TVP. W czym zagra?

Małgorzata Socha od wielu lat udowadnia, że macierzyństwo i kariera zawodowa mogą iść ze sobą w parze i nie muszą się wykluczać. Wychowuje troje dzieci: Zosię, Basię i Stasia. Jak podkreśliła niedawno w wywiadzie dla magazynu Viva!, chociaż pierwszy lockdown ją nieco zestresował i przybił, wiedziała, że ze względu na swoje pociechy nie mogła pokazać swoich słabości:

Myślę, że dzieci mnie mobilizują — Zosia, Basia i Staś. Choć sytuacja z pandemią totalnie mnie przybiła, wiedziałam, że nie mogę sobie pozwolić na słabość. To dla nich muszę być zdrowa i silna. Im nie mogę pokazać, że się boję. Ale wierzę, że będzie dobrze, choć ten rok jest naprawdę „wyjątkowy”.

Małgorzata Socha w nowej produkcji TVP. W czym zagra?

Socha regularnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się wybranymi ciekawostkami z życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy pokazała kolejny fragment swojego mieszkania. Ozdoby, jakie umieściła na ścianie, przyciągają uwagę.

Oprócz tego gwiazda regularnie pojawia się na planach zdjęciowych. Wciela się w bohaterkę kultowych seriali, emitowanych w różnych stacjach telewizyjnych. Od 2012 gra Ingę Gruszewską, jedną z głównych bohaterek serialu Polsatu Przyjaciółki. Od zeszłego roku wciela się w postać Violetty Kubasińskiej-Hu, w drugiej części kultowej BrzydUli.

Małgorzata Socha na potrzeby roli nie boi się zmieniać wizerunku. Dowodem jest fakt, że zgodziła się na zmianę fryzury, którą pochwaliła się w social mediach. Zachwyciła tym internautów, którzy pod jej adresem nie szczędzili komplementów. Zobacz:  Violetta przejdzie metamorfozę.  Socha pokazała nową fryzurę swojej bohaterk

Okazuje się, że Małgosia pojawi się w kolejnej produkcji. Tym razem będzie gwiazdą serialu TVP Stulecie Winnych, o czym poinformował internautów Marcin Kwaśny.

Aktor na swoim profilu udostępnił zdjęcia z planu, na których pojawia się w towarzystwie innych aktorów, w tym Sochy. Gwiazda ma na sobie stylizację, która klimatem nawiązuje do tematyki produkcji historycznej.

Czekacie na nowe odcinki z udziałem Małgorzaty Sochy?


Małgorzata Socha w serialu TVP

Małgorzata Socha w serialu TVP

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha pochwaliła się kolejnym fragmentem domu

Małgorzata Socha pochwaliła się kolejnym fragmentem domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×