Szukaj

„BrzydUla”: Violetta przejdzie metamorfozę. Małgorzata Socha pokazała nową fryzurę swojej bohaterki

BrzydUla – metamorfoza Violetty

BrzydUla – metamorfoza Violetty

Violetta Kubasińska-Hu z nową fryzurą. Małgorzata Socha pokazała, jak będzie wyglądać jej bohaterka w kolejnych odcinkach BrzydUli. Fani dostrzegli w niej podobieństwo do… Britney Spears.

Chyba nikt nie wyobraża sobie serialu BrzydUla bez wątków z szaloną, przekręcającą powiedzenia Violettą Kubasińską-Hu. Postać wykreowana przez Małgorzatę Sochę przysporzyła jej wielu fanów. Na fali popularności produkcji aktorka wypłynęła na szerokie wody show-biznesu.

Była menadżerka gwiazdy, Aldona Wleklak, w jednym z wywiadów przyznała, że Socha po zagraniu w pierwszej transzy serialu TVN nie mogła opędzić się od ofert współpracy:

Gdy już nieźle mi szło z produktami, przyszła do mnie Małgosia Socha i powiedziała: „Załatw mi reklamę albo okładkę”. Znamy się od wielu lat. Robiłam z nią wywiady, gdy grała w „Złotopolskich”. Zawsze była z nich zadowolona. Pamiętam, że dzwoniłam do gazet i pytałam: „A może chcielibyście Małgosię Sochę na okładkę?”. Odpowiadali, że jeszcze nie teraz, bo gra tylko drugoplanowe role. W końcu zrobiłyśmy reklamę, za którą dostałyśmy zastawę obiadową na 12 osób. Teraz się z tego śmiejemy. Gdy Małgosia zagrała w „Brzyduli”, oferty posypały się same – powiedziała w wywiadzie dla „Aktywnej mamy”.

Violettę możemy oglądać w kontynuacji sitcomu, który okazał się największym hitem jesiennej ramówki TVN7 (oglądalność ponad 1 mln widzów). Jedna z głównych postaci BrzydUli słynie z wyrafinowanego gustu i przesadnej dbałości o swój wygląd. W najnowszych odcinkach widzowie będą świadkami metamorfozy zabawnej bohaterki, którą możemy podziwiać już teraz.

BrzydUla 2: Violetta Kubasińska-Hu z nową fryzurą. Metamorfoza Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha opublikowała nowe zdjęcie z planu. Pozuje z Julią Kamińską, czyli serialową Ulą Dobrzańską. Uwagę zwraca nie tylko luksusowa stylizacja aktorki, ale także jej nowa fryzura. A właściwie nowa fryzura Violetty Kubasińskiej-Hu.

Gwiazda zdradziła, że jej serialowa bohaterka odwiedzi stylistę fryzur, który zafunduje jej nowy look. Violetta zrezygnuje ze swojego ulubionego, co jakiś czas modyfikowanego koczka. Rozpuści, wyprostuje i rozjaśni włosy o kilka tonów. Zacznie także nosić opaskę – jeden z najmocniejszych trendów sezonu.

ZweryfikowanoZ nowym rokiem – nowa Viola i nowe włosy. Jak myślicie, skąd inspiracja? Dla mnie Sharon Stone z filmu „Casino” a Wy kogo obstawiacie? – napisała Socha, zachęcając fanów do dzielenia się swoimi skojarzeniami.

Odpowiedzi padały różne. Wielu dostrzegło w Violetcie Alutkę z Rodziny zastępczej, ale nie brakowało też innych typów – od legendarnej Brigitte Bardot po… Britney Spears z początków kariery:

  • Daphne ze Scooby do.
  • Ja obstawiam Alutkę z „Rodziny Zastępczej”.
  • Bridget Bardot.
  • To zdecydowanie Britney Spears z Oops, I did it again.

Na ostatnie porównanie Socha postanowiła odpowiedzieć na Instastory:

Nie rozumiem, dlaczego niektórzy naśmiewają się z Violki i porównują ją do Britney. Ja bardzo lubię Britney. Kochamy Britney! – wykrzyczała do telefonu.

A wam kogo przypomina odmieniona Violetta? Ps. My też kochamy Britney.


Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha na planie BrzydUli. Violetta Kubasińska-Hu w nowej fryzurze

Małgorzata Socha na planie BrzydUli. Violetta Kubasińska-Hu w nowej fryzurze

Małgorzata Socha na planie BrzydUli. Violetta Kubasińska-Hu w nowej fryzurze

Małgorzata Socha na planie BrzydUli. Violetta Kubasińska-Hu w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×