Szukaj

Dom Małgorzaty Sochy to niekończące się źródło inspiracji. Pokazała kolejne wnętrza, tym razem podziwiamy ozdoby na ścianie

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje nową koszulkę. Przy okazji pochwaliła się kolejnym fragmentem domu. Co możemy podziwiać tym razem?

Małgorzata Socha nie narzeka na brak zajęć. Nie tylko spełnia się w roli mamy, ale także regularnie pojawia się na planach zdjęciowych i zabiera głos w ważnych sprawach. Niedawno namawiała internautów, którzy przeszli koronawirusa, by oddawali osocze, potem udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat pandemii.

Socha w rozmowie z Vivązdradziła, że gdy premier ogłosił locdown, bardzo się zestresowała. Dopiero dzięki dzieciom zaczęła oswajać swój lęk:

Gdy premier ogłosił lockdown, zestresowałam się tak bardzo, że wydawało mi się, że natychmiast dostaję temperatury. Oczywiście gdy obudziłam się następnego dnia, czułam się normalnie. Ale stres towarzyszył mi jeszcze przez wiele dni, bo podejrzewam, jak większość ludzi, boimy się tego, co nieznane.

Małgorzata Socha pokazała stylowe wnętrza

Małgosia stara się być aktywna na Instagramie. Jej profil obserwuje prawie milion osób. Gwiazda nie tylko pokazuje wybrane kulisy codziennego życia, ale także przyciąga reklamodawców. Jak informował niedawno jeden z tabloidów, aktorka za jeden wpis kasuje od 15 do 40 tysięcy złotych (pełny ranking tutaj).

Socha nowy wpis na swoim profilu udostępniła w niedzielne popołudnie. Tym razem pokazała swoją oryginalną koszulkę, na której widać szkic przedstawiający pysk konia. Jak wynika z opisu pod zdjęciem, dochód ze sprzedaży ubrań zostanie przeznaczony na zakup karmy dla czworonogów, co pozwoli im przetrwać zimę.

Chociaż stylizacja Małgosi jest świetna, uwagę przyciąga miejsce, w którym zostało zrobione zdjęcie. Mowa o klatce schodowej, która jest stylowo urządzona. Ściany są jasne i doskonale współgrają z drewnianymi schodami. Na nich znajdują się lustra o różnych nieregularnych kształtach. W kadrze pojawia się też żyrandol ze srebrnymi zdobieniami.

Wystrój zrobił wrażenie na internautach, którzy komplementują go w komentarzach:

  • Piękna koszulka, piękne wnętrza. Super.
  • Na tym zdjęciu jest Pani bardzo podobna do mamy. A otoczenie? Pierwsza klasa.
  • Świetnie wyposażyłaś dom, super.

Wam także podoba się dom Małgorzaty Sochy? Więcej zdjęć wnętrz znajdziecie w galerii.


Małgorzata Socha pochwaliła się kolejnym fragmentem domu

Małgorzata Socha pochwaliła się kolejnym fragmentem domu

Małgorzata Socha i Bożena Socha w sesji zdjęciowej

Małgorzata Socha i Bożena Socha w sesji zdjęciowej

Małgorzata Socha i Bożena Socha w sesji zdjęciowej

Małgorzata Socha i Bożena Socha w sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×