Szukaj

Nowy rok — nowe stawki gwiazd za post na IG. Najkorzystniejszą ofertę ma Wieniawa, najwięcej trzeba wydać u Rozenek

Ile zarabiają gwiazdy na Instagramie?

Ile zarabiają gwiazdy na Instagramie?

Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha, Julia Wieniawa... Ile zarabiają gwiazdy na Instagramie w 2021 roku? Mimo pandemii koronawirusa na ich konta wpływają gigantyczne kwoty.

Pandemia koronawirusa rozpoczęła się jako epidemia 17 listopada 2019 w mieście Wuhan w środowych Chinach. Od 11 marca 2020 Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała ją za pandemię. Rządy wielu krajów na całym świecie nałożyły na swoich obywateli pewne obostrzenia. Ograniczają one kontakty międzyludzkie, tym samym hamują rozprzestrzenianie się wirusa.

W Polsce od wielu miesięcy nie odbywają się imprezy masowe, nie można organizować koncertów, zamknięte są też kina oraz teatry. To negatywnie wpłynęło na branżę artystyczną, która notuje spore straty.

Stawki gwiazd na Instagramie w 2021 roku. Wieniawa, Rozenek, Socha…

Mimo pandemii część gwiazd nadal nieźle przędzie. Wszystko za sprawą wirtualnego imperium, jakie udało im się zbudować na Instagramie. Zyski potrafią być imponujące, o czym w rozmowie z Faktem przekonuje osoba z branży reklamowej:

Początkujące gwiazdy zaczynają najczęściej od kwot 1500-3000 zł, te bardziej wzięte biorą od 16 do nawet 40 tysięcy złotych.

O tym, co ma wpływ na końcową stawkę opowiedział były menadżer Anny Muchy – Filip Mecner. Mówi, że do niedawna wystarczyło być znanym i mieć spore zasięgi. Teraz to jednak tylko wierzchołek góry lodowej:

Teraz oprócz liczby followersów liczy się także jakość. Chodzi o interakcje postaci z fanami, czy na Instagramie gwiazdy jest życie i czy dzieje się coś między nią a publicznością. Czy odpisuje na komentarze i rozmawia ze swoimi fanami — przekonuje specjalista w rozmowie z tabloidem.

Fakt podaje, że najwięcej za post zgarnia Małgorzata Rozenek, która kasuje od 15 nawet do 50 tysięcy złotych. Tuż za nią znajduje się Małgorzata Socha, która dostaje niewiele mniej od 15 do 40 tysięcy złotych. W pierwszej trójce znalazła się też Julia Wieniawa, która ma najkorzystniejszą ofertę — jeden wpis kosztuje u niej między 10 a 30 tys. zł.

A jak wyglądają stawki pozostałych gwiazd? Ceny za post kształtują się następująco:

  • Natalia Siwiec — od 5 do 20 tys. złotych.
  • Mikołaj Roznerski — od 5 do 20 tys. zł.
  • Klaudia Halejcio — od 3 do 15 tys. zł.
  • Adam Zdrójkowski — od 3 do 15 tys. zł.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Socha - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Małgorzata Socha - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Julia Wieniawa z torebką z sieciówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×