Szukaj

Najmniej spodziewany głos w dyskusji na temat wieku Rozenek. Ciężko będzie go podważyć

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek skończyła 42 lata. Tegoroczne urodziny są wyjątkowe, bo czeka na narodziny trzeciego syna. Jednak internauci nie byliby sobą, gdyby nie rozgorzała dyskusja na temat wieku gwiazdy. Jest dowód na to, że urodziła się w 1978 roku.

Małgorzata Rozenek 1 czerwca świętowała swoje 42. urodziny. W zaciszu domowym w towarzystwie najbliższych. Nie tylko z powodu pandemii koronawirusa, ale przede wszystkim dlatego, że już niedługo urodzi trzeciego syna, a termin porodu w zasadzie już minął.

Bardzo bym nie chciała, żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka, bo sama się urodziłam w dzień dziecka i znam ten ból. Fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto. A jak będzie… zobaczymy – zdradziła gwiazda na Instagramie.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Tegoroczne urodziny Małgosia zmuszona była świętować bardzo kameralnie, można powiedzieć, że bardziej w sieci, bo jest, jak wiadomo, w zaawansowanej ciąży, a pandemia koronawirusa mocno ograniczyła możliwość uatrakcyjnienia tego dnia. Celebruje go razem z synami, Stanisławem i Tadeuszem oraz mężem Radosławem Majdanem. Odbierała również mnóstwo życzeń, które płynęły do niej z różnych stron, różnymi kanałami.

Odbyła się też ponownie w Internecie dyskusja na temat wieku Rozenek. Mimo że wszelkie źródła podają, że gwiazda skończyła 42 lata, internauci ciągle się zastanawiają, czy aby to prawda. Jednak tym razem chyba otrzymali upragniony dowód, bo podczas wymiany zdań pod urodzinowym postem na Instagramie Jastrząb Post, rok urodzenia Małgorzaty potwierdziła jej znajoma z dzieciństwa, która razem z gwiazdą przyjmowała Pierwszą Komunię. Tym razem nawet najbardziej sceptyczne internautki będą musiały przyznać, że 42. urodziny Perfekcyjnej to fakt.

Potwierdzam że ma 42 lata bo razem szłyśmy do komunii, jesteśmy ten sam rocznik 78 – napisała nasza czytelniczka, potwierdzając znajomość wspólnym zdjęciem.

Myślicie, że ucięła dyskusję?


Komentarz na temat wieku Małgorzaty Rozenek

Komentarz na temat wieku Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek

Stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×