Wirtualna Polska

Metamorfoza dekady i kariera jakiej w Polsce nie było. Małgorzata Rozenek kończy 45 lat

Metamorfoza dekady i kariera jakiej w Polsce nie było. Małgorzata Rozenek kończy 45 lat

Małgorzata Rozenek urodziny, metamorfoza

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z czołowych gwiazd, a także wizytówek stacji TVN. Bardzo lubiana przez telewidzów prezenterka, angażuje się w wiele spektakularnych projektów. Dziś, czyli w Dzień Dziecka, kończy 45 lat. Co wiemy na temat słynnej jubilatki oraz w czym tkwi jej fenomen?

Wirtualna Polska

Perfekcyjna pani domu, jak zwykło się nazywać Małgorzatę Rozenek-Majdan, urodziła się w Warszawie, jako drugie dziecko Zofii i Stanisława Kostrzewskich. Ma o 5 lat starszego brata Michała, który na co dzień mieszka we Francji i jest uznanym tancerzem baletowym. W 2021 roku debiutował jako juror w programie TVP – You Can Dance.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazda miała trzech mężów, w tej „roli”: Łukasz Bukowski, Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów Stanisława i Tadeusza, a od 2016 roku – Radosław Majdan, z którym tworzy bardzo udany i szczęśliwy związek. Para w czerwcu 2020 doczekała się wspólnego syna, Henryka.

Jej dzieci przyszły na świat dzięki metodzie in vitro. Choć procedura ta budzi i wciąż wywołuje wiele kontrowersji, prezenterka wcale nie kryje się z jej zastosowaniem. W 2016 roku dla magazynu Gala wyznała:

Pamiętam moment, w którym zdałam sobie sprawę, że nie mogę zrobić nic więcej, żeby mieć dziecko. Byli naprawdę wyczekani i wymodleni i cieszę się, że ich mam. Nie rozumiem strachu związanego z mówieniem o in vitro. Dla mnie to była jedyna szansa na posiadanie dzieci.

Zanim Małgorzata Rozenek-Majdan stała się czołową gwiazdą stacji TVN, była znana wyłącznie z tego, że jest żoną aktora Jacka Rozenka. Od tamtej pory dużo się zmieniło i to nie tylko w jej życiu zawodowym.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od kiedy prezenterka zaistniała w mediach (w 2012 roku pojawiła się w TVN Style jako gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu), jej wizerunek również uległ radykalnej metamorfozie. Sztab stylistów i makijażystów pracował na zmianę jej wyglądu, co zresztą z sukcesem im się powiodło.

Teraz żona piłkarza Radosława Majdana jest odzwierciedleniem szyku, klasy i wyczucia stylu. Rozjaśniła i mocno skróciła włosy, odeszła od pasemek i dziwnych upięć, zaczęła się modnie i gustownie ubierać. Z roku na rok wyglądała coraz lepiej, a dziś uchodzi za jedną z bardziej stylowych i eleganckich Polek. Stała się wręcz wyznacznikiem trendów dla tysięcy fanek, z myślą, o których stworzyła własną markę odzieżową Mrs. Drama. Wśród jej ambasadorek są Hanna Lis i Joanna Kurska.

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Programy z udziałem Małgorzaty Rozenek i lista książek jej autorstwa

Po zakończeniu emisji polskiej edycji Perfekcyjnej Pani Domu Rozenek została prowadzącą programu Piekielny hotel, a w 2016 TVN wyemitował program z jej udziałem w roli głównej – Projekt Lady. Gwiazda zaangażowała się także w program W dobrym stylu, emitowany przez stację TVN Style. W tym samym roku, wraz ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, wzięła udział w emocjonującym programie Azja Express, w którym odpadli jako druga para. W 2018 roku Państwo Majdanowie weszli w kolejny TVN-owski projekt, tj. reality show Iron Majdan. Ostatnim widowiskiem z udziałem gwiazdy jest Rozenek cudnie chudnie, w którym mogliśmy śledzić, jak Małgorzata wraca do formy sprzed trzeciej ciąży.

Wirtualna Polska

Warto dodać, że gwiazda jest również autorką wielu poradników w tym: Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjne maniery, a także Perfekcyjny ślub. W 2019 roku ukazała się książka In vitro. Intymne rozmowy, w której Rozenek wraz z ekspertami porusza temat zapłodnienia pozaustrojowego.

Burzliwa kariera Małgorzaty Rozenek to jednak nie tylko splendor i fanfary, ale przede wszystkim ciężka praca. Zaangażowana w rozliczne projekty, nie ma zbyt wiele czasu na życie prywatne, dlatego jeśli tylko nadarza się okazja i sposobność, cieszy się każdą wolną chwilą spędzoną z najbliższymi.

Jak Małgorzata Rozenek świętuje urodziny?

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku zrezygnowała z hucznego świętowania urodzin. Gwiazda po raz pierwszy od lat nie zdecydowała się na przyjęcie, a o szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na moje urodziny święty spokój. Radosław pytał, co bym chciała. Odpowiedziałam, że nic. Szczególnie, że 2 czerwca mamy Brukselę, wracamy, 3.06 mamy bardzo miłe spotkanie towarzyskie, ale jednak wymagające. Później 6. wyjeżdżamy do Berlina, wracamy z Berlina 9., 10. mamy bardzo ważny event, 11. jestem w Łodzi, a 16. wylatujemy do Monte Carlo, a jeszcze 1 czerwca mamy spotkanie w senacie i wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę centrum psychiatrii fundacji TVN – powiedziała Jastrząb Post.

Radosław nie kryje niezadowolenia z takiego biegu zdarzeń, dlatego Małgosia złożyła mu obietnicę, której z pewnością dotrzyma:

Wirtualna Polska

Ja naprawdę nie mam kiedy obchodzić tych urodzin. Obiecałam Radosławowi, bo on jest trochę niepocieszony, gdyż chciałby sprawić mi jakąś przyjemność, że w przyszłym roku. Na 45. urodziny. To będzie bardziej okrągła data. Zaplanujemy to, że kładziemy nacisk na moje urodziny, ale w tym roku naprawdę nie mam kiedy.

Na profilu męża Rozenek pojawiły się nie tylko piękne życzenia, ale także zdjęcia z tegorocznej urodzinowej niespodzianki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Życzymy sto lat!


Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Metamorfoza Małgosi Rozenek

Metamorfoza Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×