Metamorfoza dekady i kariera jakiej jeszcze nie było. Małgorzata Rozenek kończy 43 lata

Małgorzata Rozenek urodziny, metamorfoza

Małgorzata Rozenek urodziny, metamorfoza

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z czołowych gwiazd, a także wizytówek stacji TVN. Bardzo lubiana przez telewidzów prezenterka, angażuje się w wiele spektakularnych projektów. Dziś, czyli w Dzień Dziecka, kończy 43 lata. Jakie ma plany na ten dzień? Co wiemy na temat słynnej jubilatki oraz w czym tkwi jej fenomen?

Perfekcyjna pani domu, jak zwykło się nazywać Małgorzatę Rozenek-Majdan, urodziła się w Warszawie, jako drugie dziecko Zofii i Stanisława Kostrzewskich. Ma o 5 lat starszego brata Michała, który na co dzień mieszka we Francji i jest uznanym tancerzem baletowym. Już wkrótce pojawi się w roli jurora w programie TVPYou Can Dance.

Gwiazda miała trzech mężów, w tej „roli”: Łukasz Bukowski, Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów Stanisława i Tadeusza, a od 2016 roku – Radosław Majdan, z którym tworzy bardzo udany i szczęśliwy związek. Para w czerwcu 2020 doczekała się wspólnego syna.

Jej dzieci przyszły na świat dzięki metodzie in vitro. Choć procedura ta budzi i wciąż wywołuje wiele kontrowersji, prezenterka wcale nie kryje się z jej zastosowaniem. W 2016 roku dla magazynu Gala wyznała:

Pamiętam moment, w którym zdałam sobie sprawę, że nie mogę zrobić nic więcej, żeby mieć dziecko. Byli naprawdę wyczekani i wymodleni i cieszę się, że ich mam. Nie rozumiem strachu związanego z mówieniem o in vitro. Dla mnie to była jedyna szansa na posiadanie dzieci.

Zanim Małgorzata Rozenek-Majdan stała się czołową gwiazdą stacji TVN, była znana wyłącznie z tego, że jest żoną aktora Jacka Rozenka. Od tamtej pory dużo się zmieniło i to nie tylko w jej życiu zawodowym.

Od kiedy prezenterka zaistniała w mediach (w 2012 roku pojawiła się w TVN Style jako gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu), jej wizerunek również uległ radykalnej metamorfozie. Sztab stylistów i makijażystów pracował na zmianę jej wyglądu, co zresztą z sukcesem im się powiodło.

Teraz żona piłkarza Radosława Majdana jest odzwierciedleniem szyku, klasy i wyczucia stylu. Rozjaśniła i mocno skróciła włosy, odeszła od pasemek i dziwnych upięć, zaczęła się modnie i gustownie ubierać. Z roku na rok wyglądała coraz lepiej, a dziś uchodzi za jedną z bardziej stylowych i eleganckich Polek. Stała się wręcz wyznacznikiem trendów dla tysięcy fanek, z myślą o których stworzyła własną markę odzieżową Mrs. Drama.

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Programy z udziałem Małgorzaty Rozenek

Po zakończeniu emisji polskiej edycji Perfekcyjnej Pani Domu Rozenek została prowadzącą programu Piekielny hotel, a w 2016 TVN wyemitował program z jej udziałem w roli głównej – Projekt Lady. Gwiazda zaangażowała się także w program W dobrym stylu, emitowany przez stację TVN Style. W tym samym roku, wraz ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, wzięła udział w emocjonującym programie Azja Express, w którym odpadli jako druga para. W 2018 roku Państwo Majdanowie weszli w kolejny TVN-owski projekt, tj. reality show Iron Majdan. Ostatnim widowiskiem z udziałem gwiazdy jest Rozenek cudnie chudnie, w którym mogliśmy śledzić, jak Małgorzata wraca do formy sprzed trzeciej ciąży.

Warto dodać, że gwiazda jest również autorką wielu poradników w tym: Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjne maniery, a także Perfekcyjny ślub. W 2019 roku ukazała się książka In vitro. Intymne rozmowy, w której Rozenek wraz z ekspertami porusza temat zapłodnienia pozaustrojowego.

Burzliwa kariera Małgorzaty Rozenek to jednak nie tylko splendor i fanfary, ale przede wszystkim ciężka praca. Zaangażowana w rozliczne projekty, nie ma zbyt wiele czasu na życie prywatne, dlatego jeśli tylko nadarza się okazja i sposobność, cieszy się każdą wolną chwilą spędzoną z najbliższymi.

Jak Małgorzata Rozenek świętuje 43. urodziny?

Małgorzata Rozenek swoje tegoroczne urodziny spędza w Tulum. Meksyk stał się jej nowym ulubionym kierunkiem. Na początku roku spędziła w nim aż miesiąc na rodzinnych wakacjach, a potem wróciła, by zrealizować kilka projektów zawodowych. Jednym z nich jest kampania dla marki biżuteryjnej.

W rozmowie z Jastrząb Post Rozenek zdradziła, jak spędzi tegoroczne urodziny razem z pozostałymi członkami rodziny, który świętują niemal w tym samym czasie:

U nas wszyscy jesteśmy końcówka maja i pierwsza połowa czerwca. Więc tak naprawdę to od 10 czerwca, czyli wtedy, kiedy urodził się Henio i zamyka naszą stawkę, wszyscy mamy po drodze urodziny. Otwiera ją Radosław, potem jest Tadeusz, potem jestem ja, potem Henryk. Wszyscy wtedy jesteśmy na wyjeździe. Myślimy, żeby zrobić roczek Henia, ale nie wiem, jak się wyrobimy czasowo. Są takie plany, są pomysły, są też osoby, które mogą mi w tym pomóc, ale musimy zobaczyć, czy to ogarniemy. Ale jeżeli byśmy robili to na koniec czerwca.

Idealny prezent dla Małgorzaty Rozenek? W jednym z wywiadów wyznała, że uwielbia białe kwiaty i świece. Ciekawe, jaką niespodziankę przygotował dla niej jej ukochany mąż? Czym odważy się zaskoczyć Małgosię?

Radosław jest taką osobą, która jest bardzo zainteresowana tym, co się dzieje w moim życiu. On mnie słucha bardzo uważnie i wszystkie prezenty, które mi daje to są takie prezenty, które wynikają z tego, że ja to kiedyś powiedziałam, chciałam. One są takie wymyślone i wyma

Życzymy sto lat!


Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Metamorfoza Małgosi Rozenek

Metamorfoza Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Komentarze

 • GośćWIERA pisze:

  DOKŁADNIE MA 53 LATA,DLACZEGO KŁAMIE

 • Iwona pisze:

  Świetnie wygląda, dba o siebie i kreuje swoje życie. Zarabia na wszystkim i potrafi to robić. Życzę szczęścia, życzliwie.

 • ZOYKA pisze:

  Widać ,że ma przede wszystkim wycięte powieki. Najlepiej wyglądała ja pierwszy raz była w dtvn.

 • Gość ida pisze:

  Rozumiem że wulgaryzmy nie powinny być publikowane ale prawda obiektywna krytyka TAK.

 • Gość ida pisze:

  Kobieta po przeróbkach i czym tu się zachwycać. Gdyby nie poprawiła urody to wtedy mielibyśmy się czym ZACHWYCAC. TA PANI NICZYM NIE IMPONUJE POZA JEDNYM ZE SIE POKAZUJE I FOTOGRAFUJE.

 • Gość pisze:

  Mało dla mnie istotne ile ma lat, ja jestem pod wrażeniem tego, ile ta osoba zrobiła w ciągu ostatnich 10 lat i jak była odważna. Jestem naprawdę pod wrażeniem, choć nie wcale nie musi mi się podobać, nie musi mi się podobać jej lifestyle i wizerunek, ale w ilu projektach wzięła udział, ile zakończyła sukcesem, no naprawdę – wykorzystała swoje możliwości na 100 proc. Brawo ! Mam tylko nadzieję, że było to z poszanowaniem innych ludzi. Bo nie znoszę, gdy ktoś idzie do przodu a inni padają po drodze.

 • GośćMira pisze:

  Myślę, że zamieniono kolejność zdjęć. Na tym pierwszym miała 28 lat, a wyglądała na dobrze po 40-tce. Środkowe z 2012 r. najlepsze – już po „poprawkach” i na tym powinna skończyć. A to z 2018 r. to już lalka… idzie w kierunku Michaela Jacksona….

 • Majdan pisze:

  53 lata i henio ukrainka urodxila

 • ..... pisze:

  Oj starsza ta Pani jest.
  Pani jest despotyczna i co wszystko musi być takie jak sobie życzy. Pan Majdan to niewolnik tej niby cudnej relacji. Ale w zamian ma syna tylko czyj on jest naprawdę?

 • Gość pisze:

  Moze kiedys nie była ładna ale teraz wygląda wysmienicie.Mam wielki szacunek do pani Małgosi za to co robi głowe ma nie od parady podziwiam !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Sztuczna ze aż oczy bolą

 • Gość pisze:

  Niestety stylu ubierania brak.Rzeczy przypadkowe niby modne i drogie ale bez klasy to wszystko.A pani Majdan niestety przeciętna wiele lat temu i gdyby nie środki zapewne w postaci zabiegów kosmetycznych lub medycznych i zainwestowanych dużych pieniędzy w wyglad, byłaby dziś jak wiele innych przeciętnych Polek …Niczym nie wyróżniającą się…Nie ma, co zachwycać się, bo prawdziwej, nie robionej, urody brak….Ale i tak media cały czas piszą o niej i jej rodzinie….

 • GośćAnkaaaaa pisze:

  Była bardzo brzydka, dopiero po zabiegach, operacjach jest jaka taka…

 • Megi pisze:

  Paskudna baba i tych chlopow tyle nie ma sie czym.chwalic raczej wstyd.Radosław kolejny sponsor jej dzieci utrzymuje ..porazka zadna z niej gwiazda ani celebrytka .Pisza prawde w tych komentarzach 👍

 • Gość pisze:

  najbardziej zakłamana celebrytka

 • Gość pisze:

  Teraz dopiero widać ile stylista musiał włożyć pracy, żeby stworzyć Coś Takiego 😉

 • Gość. pisze:

  Ludzie co wy gadacie? Ona miała i ma 42 lata.

 • Gość pisze:

  Jaka gwiazda? Zwykła celebrytka, która żyje z szołbizu sprzedając swoje prywatne życie i swojej rodziny, biorąc udział w programach dla niezbyt wymagających widzów.

 • Gość pisze:

  Zgadza się sam botoks 😛

 • Lllll pisze:

  Ona ma ciągle 43 lata

 • Gość pisze:

  Marzy o 43 urodzinach 😀 Ale ona potrafi cofnąć i zatrzymać czas 🙂

 • Gośćzenada pisze:

  43 od 5 lat zenada

 • Gość pisze:

  Sztuczna jak Barbie na wyprzedaży

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×