Szukaj

Metamorfoza dekady i kariera jakiej jeszcze nie było. Małgorzata Rozenek kończy 42 lata

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z czołowych gwiazd, a także wizytówek stacji TVN. Bardzo lubiana przez telewidzów prezenterka, angażuje się w wiele spektakularnych projektów. Dziś, czyli w Dzień Dziecka kończy 42 lat. Jakie ma plany na ten dzień? Co wiemy na temat słynnej jubilatki oraz w czym tkwi jej fenomen?

Perfekcyjna pani domu, jak zwykło się nazywać Małgorzatę Rozenek-Majdan, urodziła się w Warszawie, jako drugie dziecko Zofii i Stanisława Kostrzewskich. Ma o 5 lat starszego brata Michała, który na co dzień mieszka we Francji i jest uznanym tancerzem baletowym. Gwiazda miała trzech mężów, w tej „roli”: Łukasz Bukowski, Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów Stanisława i Tadeusza, a od 2016 roku – Radosław Majdan, z którym tworzy bardzo udany i szczęśliwy związek. Para spodziewa się narodzin pierwszego wspólnego dziecka.

Jej dzieci przyszły na świat dzięki metodzie in vitro. Choć procedura ta budzi i wciąż wywołuje wiele kontrowersji, prezenterka wcale nie kryje się z jej zastosowaniem. W 2016 roku dla magazynu Gala wyznała:

Pamiętam moment, w którym zdałam sobie sprawę, że nie mogę zrobić nic więcej, żeby mieć dziecko. Byli naprawdę wyczekani i wymodleni i cieszę się, że ich mam. Nie rozumiem strachu związanego z mówieniem o in vitro. Dla mnie to była jedyna szansa na posiadanie dzieci.

Zanim Małgorzata Rozenek-Majdan stała się czołową gwiazdą stacji TVN, była znana wyłącznie z tego, że jest żoną aktora Jacka Rozenka. Od tamtej pory dużo się zmieniło i to nie tylko w jej życiu zawodowym. Od kiedy prezenterka zaistniała w mediach (w 2012 roku pojawiła się w TVN Style jako gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu), jej wizerunek również uległ radykalnej metamorfozie. Sztab stylistów i makijażystów pracował na zmianę jej wyglądu, co zresztą z sukcesem im się powiodło. Teraz żona piłkarza Radosława Majdana jest odzwierciedleniem szyku, klasy i wyczucia stylu. Rozjaśniła włosy, odeszła od pasemek i dziwnych upięć, zaczęła się modnie i gustownie ubierać. Z roku na rok wyglądała coraz lepiej, a dziś uchodzi za jedną z bardziej stylowych i eleganckich Polek.

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Programy z udziałem Małgorzaty Rozenek

Po zakończeniu emisji polskiej edycji Perfekcyjnej Pani Domu Rozenek została prowadzącą programu Piekielny hotel, a w 2016 TVN wyemitował program z jej udziałem w roli głównej – Projekt Lady (wkrótce zostanie pokazany czwarty sezon show). Gwiazda zaangażowała się także w program W dobrym stylu, emitowany przez stację TVN Style. W tym samym roku, wraz ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, wzięła udział w emocjonującym programie Azja Express, w którym odpadli jako druga para. W 2018 roku Państwo Majdanowie weszli w kolejny TVN-owski projekt, tj. reality show Iron Majdan.

Warto dodać, że gwiazda jest również autorką wielu poradników w tym: Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjne maniery, a także Perfekcyjny ślub. W 2019 roku ukazała się książka In vitro. Intymne rozmowy, w której Rozenek wraz z ekspertami porusza temat zapłodnienia pozaustrojowego.

Burzliwa kariera Małgorzaty Rozenek to jednak nie tylko splendor i fanfary, ale przede wszystkim ciężka praca. Zaangażowana w rozliczne projekty, nie ma zbyt wiele czasu na życie prywatne, dlatego jeśli tylko nadarza się okazja i sposobność, cieszy się każdą wolną chwilą spędzoną z najbliższymi.

Jak Małgorzata Rozenek świętuje 42 urodziny?

Małgorzata Rozenek swoje tegoroczne urodziny spędza w domowym zaciszu, w oczekiwaniu na poród. Gwiazda odlicza godziny do przyjścia na świat jej trzeciego syna. Na Instagramie zdradziła, że ma nadzieję, że dziecko urodzi się nie 1, a 2 czerwca.

Bardzo bym nie chciała, żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka, bo sama się urodziłam w dzień dziecka i znam ten ból. Fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto. A jak będzie… zobaczymy – zdradziła gwiazda na Instagramie.

W jednym z wywiadów wyznała, że uwielbia białe kwiaty i świece. Ciekawe, jaki prezent przygotował dla niej jej ukochany mąż? Czym odważy się zaskoczyć Małgosię? Wkrótce się o tym przekonamy.

Sto lat Małgosiu!


Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Metamorfoza Małgosi Rozenek

Metamorfoza Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×