Metamorfoza dekady i kariera jakiej w Polsce nie było. Małgorzata Rozenek kończy 44 lata

Małgorzata Rozenek urodziny, metamorfoza

Małgorzata Rozenek urodziny, metamorfoza

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z czołowych gwiazd, a także wizytówek stacji TVN. Bardzo lubiana przez telewidzów prezenterka, angażuje się w wiele spektakularnych projektów. Dziś, czyli w Dzień Dziecka, kończy 44 lata. Jakie ma plany na ten dzień? Co wiemy na temat słynnej jubilatki oraz w czym tkwi jej fenomen?

Perfekcyjna pani domu, jak zwykło się nazywać Małgorzatę Rozenek-Majdan, urodziła się w Warszawie, jako drugie dziecko Zofii i Stanisława Kostrzewskich. Ma o 5 lat starszego brata Michała, który na co dzień mieszka we Francji i jest uznanym tancerzem baletowym. W 2021 roku debiutował jako juror w programie TVPYou Can Dance.

Gwiazda miała trzech mężów, w tej „roli”: Łukasz Bukowski, Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów Stanisława i Tadeusza, a od 2016 roku – Radosław Majdan, z którym tworzy bardzo udany i szczęśliwy związek. Para w czerwcu 2020 doczekała się wspólnego syna, Henryka.

Jej dzieci przyszły na świat dzięki metodzie in vitro. Choć procedura ta budzi i wciąż wywołuje wiele kontrowersji, prezenterka wcale nie kryje się z jej zastosowaniem. W 2016 roku dla magazynu Gala wyznała:

Pamiętam moment, w którym zdałam sobie sprawę, że nie mogę zrobić nic więcej, żeby mieć dziecko. Byli naprawdę wyczekani i wymodleni i cieszę się, że ich mam. Nie rozumiem strachu związanego z mówieniem o in vitro. Dla mnie to była jedyna szansa na posiadanie dzieci.

Zanim Małgorzata Rozenek-Majdan stała się czołową gwiazdą stacji TVN, była znana wyłącznie z tego, że jest żoną aktora Jacka Rozenka. Od tamtej pory dużo się zmieniło i to nie tylko w jej życiu zawodowym.

Od kiedy prezenterka zaistniała w mediach (w 2012 roku pojawiła się w TVN Style jako gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu), jej wizerunek również uległ radykalnej metamorfozie. Sztab stylistów i makijażystów pracował na zmianę jej wyglądu, co zresztą z sukcesem im się powiodło.

Teraz żona piłkarza Radosława Majdana jest odzwierciedleniem szyku, klasy i wyczucia stylu. Rozjaśniła i mocno skróciła włosy, odeszła od pasemek i dziwnych upięć, zaczęła się modnie i gustownie ubierać. Z roku na rok wyglądała coraz lepiej, a dziś uchodzi za jedną z bardziej stylowych i eleganckich Polek. Stała się wręcz wyznacznikiem trendów dla tysięcy fanek, z myślą o których stworzyła własną markę odzieżową Mrs. Drama. Wśród jej ambasadorek są Hanna Lis i Joanna Kurska.

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Od lewej: 2005 rok, 2012 i 2018

Programy z udziałem Małgorzaty Rozenek i lista książek jej autorstwa

Po zakończeniu emisji polskiej edycji Perfekcyjnej Pani Domu Rozenek została prowadzącą programu Piekielny hotel, a w 2016 TVN wyemitował program z jej udziałem w roli głównej – Projekt Lady. Gwiazda zaangażowała się także w program W dobrym stylu, emitowany przez stację TVN Style. W tym samym roku, wraz ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, wzięła udział w emocjonującym programie Azja Express, w którym odpadli jako druga para. W 2018 roku Państwo Majdanowie weszli w kolejny TVN-owski projekt, tj. reality show Iron Majdan. Ostatnim widowiskiem z udziałem gwiazdy jest Rozenek cudnie chudnie, w którym mogliśmy śledzić, jak Małgorzata wraca do formy sprzed trzeciej ciąży.

Warto dodać, że gwiazda jest również autorką wielu poradników w tym: Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjne maniery, a także Perfekcyjny ślub. W 2019 roku ukazała się książka In vitro. Intymne rozmowy, w której Rozenek wraz z ekspertami porusza temat zapłodnienia pozaustrojowego.

Burzliwa kariera Małgorzaty Rozenek to jednak nie tylko splendor i fanfary, ale przede wszystkim ciężka praca. Zaangażowana w rozliczne projekty, nie ma zbyt wiele czasu na życie prywatne, dlatego jeśli tylko nadarza się okazja i sposobność, cieszy się każdą wolną chwilą spędzoną z najbliższymi.

Jak Małgorzata Rozenek świętuje 44. urodziny?

Małgorzata Rozenek w tym roku zrezygnowała z hucznego świętowania urodzin. Gwiazda po raz pierwszy od lat nie zdecydowała się na przyjęcie, a o szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Na moje urodziny święty spokój. Radosław pytał, co bym chciała. Odpowiedziałam, że nic. Szczególnie, że 2 czerwca mamy Brukselę, wracamy, 3.06 mamy bardzo miłe spotkanie towarzyskie, ale jednak wymagające. Później 6. wyjeżdżamy do Berlina, wracamy z Berlina 9., 10. mamy bardzo ważny event, 11. jestem w Łodzi, a 16. wylatujemy do Monte Carlo, a jeszcze 1 czerwca mamy spotkanie w senacie i wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę centrum psychiatrii fundacji TVN – powiedziała Jastrząb Post.

Radosław nie kryje niezadowolenia z takiego biegu zdarzeń, dlatego Małgosia złożyła mu obietnicę, której z pewnością dotrzyma:

Ja naprawdę nie mam kiedy obchodzić tych urodzin. Obiecałam Radosławowi, bo on jest trochę niepocieszony, gdyż chciałby sprawić mi jakąś przyjemność, że w przyszłym roku. Na 45. urodziny. To będzie bardziej okrągła data. Zaplanujemy to, że kładziemy nacisk na moje urodziny, ale w tym roku naprawdę nie mam kiedy.

Na profilu męża Rozenek pojawiły się nie tylko piękne życzenia, ale także zdjęcia z tegorocznej urodzinowej niespodzianki.

Życzymy sto lat!


Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Małgorzata Rozenek w dzieciństwie z psem

Metamorfoza Małgosi Rozenek

Metamorfoza Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×