Małgorzata Rozenek jest gotowa na Paradę Równości. Pochwaliła się kreacją, która jest tak samo oryginalna jak jej makijaż

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek jest gotowa na Paradę Równości. Zaprezentowała stylizację, w której pokaże się podczas marszu. Internauci są zachwyceni.

Małgorzata Rozenek dorastała w rodzinie, która wyznaje bardzo konserwatywne wartości. Jej ojciec, Stanisław Kostrzewski, był skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości, a także głównym doradcą gospodarczym prezesa partii, Jarosława Kaczyńskiego. To nie przeszkodziło jednak gwieździe w tym, by wypracować swoje poglądy i mówić o nich głośno.

Rozenek nie ukrywa, że popiera m.in. środowiska LGBT+. W jednym wywiadzie powiedziała, że nigdy nie miała problemu z tym, by zaakceptować osoby homoseksualne. Ujawniła, że chociaż jej rodzice mają prawicowe poglądy, nie dyskryminowali drugiego człowieka przez pryzmat tego, kogo kocha:

To jest dom, w którym bardzo wiele przyjaciół moich, mojego brata właśnie wywodzących się ze środowisk LGBT bywało u nas i było bardzo mile witane, więc ta prawicowość i ten konserwatyzm nigdy nie przekładała się nad to, co mój ojciec nazywał miłością do drugiego człowieka – wyznała Rozenek w rozmowie z blogerem Grabari.

Małgorzata Rozenek gotowa na Paradę Równości 2021. W co się ubrała?

Rozenek jest bardzo aktywna w social mediach. Przez ostatnie tygodnie na swoim Instagramie relacjonowała pobyt w Meksyku. Wybrała się tam nie tylko po to, by odpoczywać, ale także, by pracować. Razem z Radosławem Majdanem wzięli udział w przepięknej sesji zdjęciowej marki biżuterii. Wybory jubilerskie świetnie współgrały z ich opalenizną.

Małżonkowie już wrócili do kraju. Małgorzata Rozenek, tuż po powrocie do Warszawy, odwiedziła kosmetyczkę. Zadbała o perfekcyjny wygląd jej paznokci. Z kolei w sobotnie popołudnie wybrała się na Paradę Równości. Zanim przemarsz ruszył, udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie.

Gwiazda pochwaliła się kreacją, którą wybrała na tę okazję. Sięgnęła po kolorowy top, który odsłaniał jej płaski brzuch. Dopasowała do niego kolorystycznie dobraną spódnicę, a także okulary przeciwsłoneczne z motywem tęczy. Postawiła też na bardzo oryginalny makijaż. W opisie zachęciła do tego, by internauci poszli w jej ślady i wzięli udział wydarzeniu:

14:00 pod Pałacem Kultury #loveislove. Widzimy się

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Internauci w komentarzach komplementują wyczucie stylu gwiazdy:

  • Tęcza w sercu, tęcza na niebie i nawet na Nowogrodzkiej. Dziękujemy za wsparcie!!! Pięknie Pani wygląda.
  • Ale piękny komplet. Kocham.
  • Nie musimy się kochać… wystarczy, że będziemy nawzajem szanować! Brawo dla Pani.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek wygląda doskonale.


Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×