Małgosia Rozenek i Radek Majdan w eksluzywnej kampanii biżuterii. Zdjęcia powstały w Meksyku i są bardzo hot

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w niesamowitej sesji zdjęciowej na plażach Meksyku. Zobaczcie, jak pięknie wyglądali na fotografiach. Finezyjna biżuteria podkręciła ich opaleniznę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zabrali dzieci i miesiąc temu polecieli po raz drugi do Meksyku. Gwiazda od początku się zarzekała, że nie będzie to wyjazd wypoczynkowy, tylko czeka ją praca. Mimo to i na relaks znalazł się czas. Razem z mężem udało im się na przykład zwiedzić stanowiska archeologiczne, które znajdują się niedaleko Tulum.

Chichén Itzá, które wówczas w poście oznaczył mąż Gosi, to prekolumbijskie miasto założone przez Majów na półwyspie Jukatan w IV – VI w. Zachowane zabytki w jego częściach południowej i zachodniej są związane z wcześniejszą kulturą Majów, natomiast w części północnej, z późniejszą kulturą Tolteków. Jest to jeden z głównych punktów turystów, a chyba obowiązkowym punktem jest fotografia przy świątyni Kukulkana.

Oprócz tego jednak ciężko pracowali. Czym się zajęli?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w pięknej sesji. Jak wyglądają?

Małgorzata Rozenek to pewna siebie, piękna i elegancka kobieta. Jej nienaganny styl i kreacje są inspiracją dla mnóstwa kobiet. Gwiazda została ambasadorką wielu marek, a wśród nich jest też ZoZo Design. Asortyment idealnie pasuje do Małgosi i preferowanego przez nią stylu, bo jest ręcznie wytwarzany, a co najważniejsze biżuteria wykonana jest z najwyższej jakości materiałów: złota (próba 585) oraz srebra (próba 925), a także kamieni szlachetnych, półszlachetnych i naturalnych. Marka dedykowana jest nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Najnowszą kolekcję miał okazję zaprezentować Radosław Majdan.

W zasadzie były bramkarz cuda tworzone przez ZoZo Design i tak chętnie nosi, co nieraz widzieliśmy na zdjęciach na jego Instagramie, więc po prostu wyeksponował cacka, które mu wpadły w oko.

Małgosia i Radosław znaleźli idealne miejsce, żeby zaprezentować wyroby, którymi chętnie dopełniają codzienne stylizacje. Zdjęcia są przepiękne, a biżuteria idealnie podkreśliła opaleniznę małżonków. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×