Szukaj

Pięć wózków, cztery krzesła do karmienia… Małgorzata Rozenek chwali się wyprawką dla syna. Nieźle zaszalała

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odliczają dni do porodu ich pierwszego syna. Już od dawna mają wszystko przygotowane na jego przyjście. Perfekcyjna Pani Domu może pochwalić się równie perfekcyjną wyprawką.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odliczają dni do narodzin ich pierwszego syna. Choć celebryci nie zdradzili jeszcze jego imienia, to z wielką chęcią pokazują wszystko to, co dla niego przygotowali. Czeka już na niego pokoik, który przyszła mama dopracowała w każdym calu.

Jednak mały Majdan nie spieszy się z przyjściem na świat. Jak zdradziła Małgorzata na swoim Instagramie, powinien być już z rodzicami od trzech dni. Zdradziła tę tajemnicę, odpowiadając na pytanie jednej z internautek.

Czekamy, aż jaśnie Pan mały Majdan sam zdecyduje. Ja od 3 dni jestem już w godzinie zero i nie ukrywam, że chciałabym już.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaszaleli z wyprawką. Ilość kupionych rzeczy zaskakuje

Małgosia i Radek nie oszczędzają na trzecim synu. Ta para wyraźnie zadbała o to, by mu niczego nie zabrakło i nieźle zaszaleli z wyprawką. Jedno łóżeczko to dla nich zdecydowanie za mało. Przyszli rodzice mają ich aż trzy.

Pierwszy model to tradycyjne białe łóżeczko, które Gosia umieściła w kąciku pokoju przygotowanego dla dziecka. Znajduje się tuż obok przewijaka i komody. Drugi wybór padł na mebel mobilny. Ma on kółka, dzięki którym można go przemieszczać po całym domu. Trzecie łóżeczko ma spełnić specjalne zadanie i w chwilach trudnych ukoić płaczące niemowlę. Jest to kołyska, która porusza się w rytm bicia serca, czyli wykonuje ok. 60 ruchów na minutę. Majdanowie umieścili ją tuż obok swojego łóżka, a skręcił je z dumą sam przyszły tata.

Super Express zaciekawiony ilością pokazanych rzeczy zapytał Rozenek, czy to rzeczywiście już trzecie łóżeczko. Gwiazdę rozbawiło to pytanie i zdradziła, że innych akcesoriów dla dziecka też ma pod dostatkiem.

Są jeszcze dwa kosze mojżeszowe, pięć wózków i nie wiem, dlaczego cztery krzesełka do karmienia – odpowiedziała Małgosia.

Jednak, gdy tylko junior wyrośnie z tych rzeczy ma ona zamiar oddać je innym przyszłym mamusiom i ich malcom. Istnieje prawdopodobieństwo, że będą w nienaruszonym stanie, gdyż mimo tylu miejsc do spania, zapewne synek niejednokrotnie będzie spał w łóżku swoich rodziców.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - ostatnie przygotowania przed porodem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - ostatnie przygotowania przed porodem

Małgorzata Rozenek - ostatnie przygotowania przed porodem

Małgorzata Rozenek - ostatnie przygotowania przed porodem

Małgorzata Rozenek - ostatnie przygotowania przed porodem

Małgorzata Rozenek - ostatnie przygotowania przed porodem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×