Szukaj

Małgorzata Rozenek dostała nowy program w TVN!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z sukcesem żegna się z “Perfekcyjną Panią Domu”. Po emisji pięciu serii programu, TVN zdecydował, że gwiazda dostanie nowy format. Produkcja ma być murowanym hitem najbliższej wiosny, a o jej prowadzenie walczyły wszystkiego największe gwiazdy. “Party” informuje, że ostatecznie zdecydowano, że trafi w ręce Małgorzaty, która brawurowo sprawdziła się w powierzonej roli.

 

Ten program był marzeniem wielu gwiazd TVN. Flagowy show wiosennej ramówki stacji poprowadzi Małgorzata Rozenek. Dyrektor programowy Edward Miszczak bardzo ją ceni i chce jak najlepiej wykorzystać jej ogromny potencjał. Dlatego prawa do nowego programu kupował z myślą o niej! Małgorzata połączy w nim swoje doświadczenie z “Perfekcyjnej Pani Domu” oraz “Bitwy o dom”. Rozenek będzie robiła tym razem rewolucję, ale nie w polskich domach. Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit – zdradza w rozmowie z “Party” osoba z TVN.

Wiadomo już więc po co Małgorzata Rozenek wyjeżdżała służbowo do Londynu. Z pewnością, aby ustalać szczegóły z właścicielami formatu. Wszystko wskazuje więc na to, skoro to program, w którym zabłysnął Gordon Ramsay, że będą to rewolucje hotelowe. Na anteneie TVN Style można było oglądać ten program zatytułowany “Piekielny hotel” – tam brytyjska gwiazda pomaga właścicielom ratować zapuszczone i i niedochodowe hotele.

Będziecie oglądać? My na pewno!

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce Party

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce Party


×