Małgorzata Rozenek wrzuciła serię gorących zdjęć spod prysznica. Rozanielona prezentuje zmoczone ciało. Fani: „jak bogini”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wzięła prysznic w tropikach. Wyeksponowała bujny biust i uwydatnioną pupę. Seksowne zdjęcia rozgrzały jej fanów do czerwoności.

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan to bardzo gorąca para. W 2016 roku oficjalnie zalegalizowali swój związek przed obliczem państwa. Cztery lata później narodziło się ich pierwsze wspólne dziecko: synek Henryk. Małgosia i Radek wychowują też dwóch synów z jej związku z Jackiem RozenkiemStanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010).

Obecnie rodzice przebywają z dziećmi na wczasach w Tajlandii. Radek i Małgosia od początku wyjazdu zasypali internet swoimi zdjęciami. Bryluje zwłaszcza „perfekcyjna pani domu”. Ostatnio kusiła fanów ujęciami z nad basenu. Śmiało wyeksponowała na nich pośladki i zalotnie kierowała twarz w stronę słońca. Na tym nie poprzestała. Wkrótce potem dodała zdjęcia, na którym wchodziła wraz z mężem do morza. Jej pupa perfekcyjnie prezentowała się w kusych majtkach. Internauci również tym razem nie mogli przestać prawić jej komplementów.

Stawkę podbił Radek. Dodał na Instagramie odważne fotki z łóżka. Para świętowała w nim sylwestra z kieliszkami wypełnionymi szampanem. W opisie zdjęć napisał:

Moi drodzy, przesyłamy życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji planów, wiary w siebie, moc pozytywnej energii. Niech nadchodzący rok będzie dla Was sprzyjający i wyjątkowy. Chociaż znowu obchodzimy wcześniej, to tym razem, smoking, zamieniłem na szlafrok z Małgorzatą, która suknie balową również zastąpiła szlafrokiem. Świętujemy w swoim towarzystwie. Bawcie się szampańsko. Szczęśliwego nowego roku 2022.

Małgorzata Rozenek publikuje seksowne zdjęcia. Jak prezentuje się jej ciało?

Małgorzata Rozenek z jeszcze większą śmiałością weszła w nowy rok. Na samym początku stycznia podarowała fanom nowe fotografie. Jej bliscy uwidocznili chwilę, gdy akurat brała prysznic w tropikalnej scenerii. Małgosia miała na sobie tylko drobne majtki i stanik, z którego wylewały się jej bujne piersi. Uwagę przykuwa też jej perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch.

Piękna celebrytka podpisała zdjęcie krótkim:

Dzień dobry.

W komentarzach posypały się komentarze rozentuzjazmowanych fanów:

  • Dla mnie rakieta.

  • Ale forma.

  • No i wyrzuciłam ciastka.

  • Nie no, czyszczę szafki ze słodyczami.

  • Jaka forma przy trójce dzieci!

  • Jeju Pani Małgosiu jaka figura. Cudowna!

Fotki „perfekcyjnej” zobaczycie poniżej. W galerii zobaczycie więcej jej śmiałych zdjęć. Zazdrościcie takiej partnerki Radkowi Majdanowi?


Małgorzata Rozenek bierze prysznic

Małgorzata Rozenek bierze prysznic

Małgorzata Rozenek bierze prysznic

Małgorzata Rozenek bierze prysznic

Małgorzata Rozenek bierze prysznic

Małgorzata Rozenek bierze prysznic

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×