Szukaj

Małgorzata Rozenek rozpętała burzę zdjęciami ze spaceru. Oficjalnie przyznała się do olbrzymiej wpadki

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie pochwaliła się zdjęciem zrobionym na plaży. Internauci wytknęli jej brak zasłoniętych ust i nosa. Jak na to zareagowała?

Małgorzata Rozenek kwarantannę spędza poza Warszawą. Gdy tylko epidemia koronawirusa przybrała na sile, spakowała walizki i na jakiś czas wyprowadziła się z miasta. Ten trudny czas stara się spędzać jak najbardziej rodzinnie: poświęca uwagę dzieciom, relaksuje się na tarasie, sporo spaceruje.

W poniedziałek Małgorzata zabrała bliskich nad morze. Tam zbierała siły przed porodem. Pokazała zdjęcia z plaży, na których pozowała ubrana w szorty i białą bluzę w gwiazdki.

Im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz… zachód słońca nad Polskim morzem #bezcenne – skomentowała zdjęcie przyszła mama.

Małgorzata Rozenek bez maseczki. Jak się tłumaczy?

Chociaż Małgorzacie Rozenek było bardzo do twarzy w wiosennej stylizacji, to nie wszystkim internautom przypadła do gustu. Niektórzy zauważyli, że przyszła mama nie zasłoniła ust i nosa. Tym samym naruszyła nowe obostrzenia, które obowiązują od zaledwie pięciu dni.

I cyk, mandacik za brak maseczek — napisał jeden z komentujących.

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Rozenek  myślała, że nie ma takiego obowiązku. Kiedy internauci wskazali, że się myli, przyznała się do winy i obiecała, że taka sytuacja już nie będzie miała miejsca:

Na plaży trzeba mieć maseczkę. Jedna dziewczyna wysłała mi podstawę prawną. Dziś jeszcze o to pytaliśmy i powiedziano nam, że nie trzeba. Dobrze, że mamy Was — skomentowała gwiazda.

Obowiązek zasłaniania ust i nosa — czy obowiązuje w lasach?

Nowe obostrzenia obowiązują od zaledwie kilku dni. Chociaż usta i nos trzeba zasłaniać w miejscach publicznych, takich jak m.in. plaża, nie dotyczą one lasów, o czym niedawno poinformował minister środowiska:

Pamiętajmy, że nadal obowiązuje zakaz grupowania się i trzeba zachowywać bezpieczny odstęp. Dla bezpieczeństwa w miejscach, gdzie może pojawiać się więcej osób, został zachowany obowiązek zasłaniania twarzy. Na parkingu nosimy więc maseczkę, ale w lesie już tego obowiązku nie ma – mówił minister.

Jeśli nie jesteśmy pewni, kiedy trzeba, a kiedy nie trzeba zasłaniać twarzy, warto zerknąć na oficjalną stronę gov.pl/koronawirus. Tam znajdują się wszystkie niezbędne na ten temat informacje.

Zobacz także: Oficjalny komunikat TVN ws. ciężarnej Małgorzaty Rozenek. Co szykują po porodzie gwiazdy?


Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×