Partner odebrał Małgorzatę Ohme spod „DDTVN”. Paparazzi mieli co fotografować

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak

Małgorzata Ohme to prawdziwa szczęściara. Po niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN pod studiem czekał na nią partner. W krótkim czasie udowodnił, że jest prawdziwym dżentelmenem. Co zrobił?

Małgorzata Ohme jest psychologiem, który chętnie współpracuje z gwiazdami. Z jej pomocy korzysta m.in. Filip Chajzer. Gwiazda Dzień Dobry TVN nie ukrywa, że regularnie spotyka się ze swoim partnerem ze śniadaniówki, aby podyskutować z nim na temat jego aktualnych zmartwień oraz trudnych przeżyć z przeszłości.

Filip w ogóle jest bardzo wrażliwy i przeszedł tak dużo w życiu, i tak straszne wydarzenie, że gdzieś ta dziura i to straszne wydarzenie zawsze z nim będzie. Myślę, że ludzie do końca go nie znają – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Ohme jest prawdziwą kobietą sukcesu. Z powodzeniem łączy pracę w wyuczonym zawodzie z karierą w telewizji. Wiedzie przy tym szczęśliwe życie prywatne. Wychowuje dwoje dzieci oraz tworzy udany związek z Rafałem Jakóbiakiem. Para niechętnie daje się fotografować paparazzi, jednak zdarzają się im wyjątki tak jak po niedzielnym wydaniu śniadaniówki.

Małgorzata Ohme z partnerem pod studiem Dzień Dobry TVN

Małgorzata już od dłuższego czasu tworzy szczęśliwą relację z Rafałem, ale nie zdradza szczegółów z ich życia prywatnego. We wrześniu jej partner świętował kolejne urodziny i z tej okazji zamieściła na Instagramie jego zdjęcie. To pierwszy raz, gdy pokazała go światu. Okazało się, że mężczyzna jest zupełnym przeciwieństwem Bartosza Węglarczyka.

Dziś mój chłopak @rafal_jakobiak ma urodziny. Życzę Ci by Twoje życie było dobre i pełne pięknych chwil, niech świat oddaje Ci co do niego wnosisz. A Ci, którzy zawiedli niech już zawsze pozostaną za Twoimi drzwiami. Biegnij teraz lekko tam gdzie jest Twoje szczęście, a domyślać się mogę, że i ja tam jestem.

Z pewnością wiele osób liczyło na to, że od tego momentu prowadząca Dzień Dobry TVN będzie regularnie wrzucała ich wspólne zdjęcia. Nic bardziej mylnego, ponieważ była to wyłącznie jednorazowa sytuacja. Choć zakochani zdecydowali się wieść szczęśliwe życie z dala od blasku fleszy, nie oznacza to, że żyją pod kloszem.

Po niedzielnym wydaniu śniadaniówki pod studiem TVN Jakóbiak czekał na swoją ukochaną, co uchwycili fotoreporterzy. Po zakończonych nagraniach dziennikarka wyszła z budynku ubrana w ciepły, jasnobrązowy płaszcz i luźne jeansowe dzwony. Na chodniku czekał już na nią jej chłopak, który włożył siwy golf, czarną bomberkę, jeansy z prostymi nogawkami orz wygodne adidasy. Długie włosy związał w kucyk. Przez cały czas nie opuszczał ich dobry humor.

Chwilę później wybrali się razem do pobliskiej piekarni po bagietki, a następnie skierowali się w kierunku auta. Trzeba przyznać, że Rafał to prawdziwy dżentelmen. Bez chwili zawahania otworzył przed swoją ukochaną drzwi, aby ta mogła wygodnie wsiąść do środka.

Zdjęcia Ohme i Jakóbiaka znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”ł Jakóbiak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak - studio „DDTVN”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×