Małgorzata Ohme pokazała partnera. To przeciwieństwo Bartka Węglarczyka. Jest szczuplutki i ma fryzurę jak gwiazda starego kina

Małgorzata Ohme - partner

Małgorzata Ohme - partner

Małgorzata Ohme już nie ukrywa swojego partnera. Kim jest Rafał Jakóbiak, który skradł jej serce? Czym się zajmuje? Zobacz, jak przedstawiła go prowadząca Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Ohme jest cenionym psychologiem, z którego porad korzystają m.in. zaprzyjaźnione z nią gwiazdy. Jej stałym klientem jest Filip Chajzer. Rówieśnica Małgorzaty Rozenek nie ukrywa, że często spotyka się ze swoim partnerem ze śniadaniówki, by omówić trapiące go problemy.

Filip w ogóle jest bardzo wrażliwy i przeszedł tak dużo w życiu, i tak straszne wydarzenie, że gdzieś ta dziura i to straszne wydarzenie zawsze z nim będzie. Myślę, że ludzie do końca go nie znają – wyznała niedawno w rozmowie z Jastrząb Post.

Ohme doskonale łączy karierę w telewizji z pracą w wyuczonym zawodzie. Do tego wszystkiego wiedzie szczęśliwe życie prywatne. Jest mamą dwojga dzieci i spełnioną partnerką mężczyzny, którego rzadko pokazuje światu. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie swojej drugiej połówki. Miała ku temu szczególną okazję.

Kim jest i jak wygląda partner Małgorzaty Ohme?

Małgorzata Ohme pokazała partnera – Rafała Jakóbiaka

Gdy Ohme wraca do domu po intensywnym dniu pracy, pada w ramiona niezwykle przystojnego człowieka. Małgorzata jest związana z Rafałem Jakóbiakiem. Dziś świętuje on swoje urodziny. Z tej okazji prezenterka opublikowała wpis, w którym podziękowała mu za wszystkie wspólnie spędzone chwile. Dołączyła do niego zdjęcie, które zrobiła sama podczas wspólnych wakacji nad morzem.

Dziś mój chłopak @rafal_jakobiak ma urodziny. Życzę Ci by Twoje życie było dobre i pełne pięknych chwil, niech świat oddaje Ci co do niego wnosisz. A Ci, którzy zawiedli niech już zawsze pozostaną za Twoimi drzwiami. Biegnij teraz lekko tam gdzie jest Twoje szczęście, a domyślać się mogę, że i ja tam jestem.

Internauci chętnie dołączyli się do życzeń swojej ulubienicy. Wielu gratulowało jej tak atrakcyjnego partnera, który jest totalnym przeciwieństwem jej poprzedniego wybranka – Bartosza Węglarczyka. Jakóbiak ma zupełnie inną sylwetkę, typ urody, ale także styl ubierania. Do tego nosi fryzurę w stylu hollywoodzkich amantów. Ale z niego ciacho!

Na temat ukochanego znanej psycholog najwięcej dowiadujemy się z jego Instagrama – nie brakuje tam sztuki, zdjęć natury, autoportretów. Jest też ojcem ślicznej córki Lei. Oprócz tego Jakóbiak jest także biznesmenem związanym z branżą stomatologiczną. CEO GLOBAL D POLAND to firma, z która związał swoje zawodowe życie i jest w niej dyrektorem zarządzającym.

Mężczyzna zdradził niedawno, że z Małgosią jest w związku od prawie dwóch lat. Na pierwszą rocznicę związku opublikował zdjęcie swojej ukochanej, które zrobił podczas snu. Możemy zobaczyć Ohme wtuloną w pościel, odwróconą tyłem do obiektywu.

Rafałowi życzymy wszystkiego najlepszego.


Rafał Jakóbiak

Rafał Jakóbiak

Rafał Jakóbiak

Rafał Jakóbiak

Rafał Jakóbiak- partner Małgorzaty Ohme

Rafał Jakóbiak- partner Małgorzaty Ohme

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×