Małgorzata Ohme udziela wsparcia psychologicznego gwiazdom. Zdradziła z nazwiska, kto jest jej stałym klientem

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme jest nie tylko gospodynią śniadaniówki, ale przede wszystkim psychologiem z ogromnym doświadczeniem. Które gwiazdy stacji TVN korzystają z jej pomocy? Mamy odpowiedź!

Małgorzata Ohme ze stacją TVN związana jest od dawna. Największą popularność zyskała jako prowadząca Dzień Dobry TVN w duecie z Filipem Chajzerem. Wcześniej dała się poznać jako współgospodyni reaktywowanego po latach Big Brothera. Pojawiła się też w Małych gigantach i gościnnie była zapraszana do innych formatów rozrywkowych i talk shows.

Prezenterka z zawodu jest psychologiem dziecięcym, dlatego doskonale rozumie problemy, z którymi najczęściej borykają się osoby w jej otoczeniu. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie – później zostając wykładowcą na tej uczelni. Jako psychoterapeutka Akademickiego Centrum Psychoterapii pomogła wielu zagubionym pacjentom uporać się z trapiącymi ich trudnościami.

Która gwiazda TVN korzysta z pomocy psychologicznej Małgorzaty Ohme?

Ohme, zanim została gospodynią śniadaniówki, wielokrotnie gościła w programie jako ekspert w dziedzinie psychologii. Odpowiadała na trudne pytania nurtujące widzów i wspierała w rozwiązywaniu problemów towarzyszących jej gości. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, która z gwiazd stacji TVN regularnie korzysta z jej pomocy psychologicznej:

Jedyną osobą, o której wiem, i która się do mnie zgłasza, to jest Filip. Wynika to z tego, że się przyjaźnimy.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Jak teraz na krytyczne komentarze reaguje Filip?

Reaguje już mniej na te komentarze, bo ile można. Kiedyś trzeba już mieć taką twardą skórę. Filip w ogóle jest bardzo wrażliwy i przeszedł tak dużo w życiu, i tak straszne wydarzenie, że gdzieś ta dziura i to straszne wydarzenie zawsze z nim będzie. Myślę, że ludzie do końca go nie znają.

Okazuje się, że prywatnie Filip Chajzer to zupełnie inna osoba:

Te maski, które przybieramy telewizyjnie nie zawsze pokazują nasze słabości. Jak ktoś mnie czasami pyta, jaki jest Filip itd. to zawsze mówię, że on jest naprawdę tak samo wesoły, jak w programie, ale jest dużo bardziej wrażliwy i myślący, niż często ludzie komentują, że nie jest.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme,

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme,

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tak tak Filip ból zawsze będzie miał w sercu!!! Ostatnio sporo schudł i wygląda jak model z wybiegu tak trzymaj

 • Mimi pisze:

  Pani psycholog nie powinna zdradzać, kto jest jej pacjentem, choć nie jestem pewna, czy Chajzerek sam się nie wygadał.

 • Gośćmijam pisze:

  Kiedyś była taka fajna i naturalna…ona w oczach i mówieniu ma obsesję miłości i seksu.To ma nade wszystko, dlatego jest dosyć płytka w tym co głosi….

 • Gość pisze:

  Fajna kobitka i fajny duet…ale kiedy zobaczyłam,że napompowała sobie twarz to miałam wątpliwości,że to ona.Dołączyła do rodziny fatomów…chyba potrzebuje pomocy…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×