Śliczne ciało Małgorzaty Kożuchowskiej wystawione na działanie promieni słonecznych. Podziwiamy jej figurę w pełnej krasie. I ona ma 50 lat?

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w przylegającym do ciała stroju kąpielowym. Zdradziła, że tak spędza ostatnie chwile urlopu. Internauci są pod wrażeniem.

Małgorzata Kożuchowska świetnie łączy karierę i życie rodzinne. Od 13 lat jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z którym wychowuje Jasia. Aktorka urodziła syna w 2014 roku. Nie pozwoliła sobie jednak na długi urlop macierzyński. Trzy miesiące po porodzie wróciła na plan i starała się wywiązać ze służbowych obowiązków. Na szczęście chłopiec z nią współpracował i grzecznie przesypiał całe noce:

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji.

Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowych na wakacjach

Kożuchowska przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Jakiś czas temu zdradziła, że wybrała się na Malediwy, gdzie ładuje akumulatory do dalszego działania. Nawet odpoczynek w takim miejscu nie zwolnił jej z tego, by zadbać o formę:

Odpoczywam…czytam, pływam, spaceruję, ćwiczę. Jestem dla siebie dobra. Wiem, że na to zasłużyłam. Taki czas tylko „dla siebie” nie zdarza się często, ale jest bardzo potrzebny. Wiem, że szybko minie, a po powrocie wpadnę w wir nowych i starych obowiązków, ale póki co korzystam.

Wygląda na to, że regularne treningi przyniosły rezultaty. Małgorzata Kożuchowska wygląda doskonale, o czym można się przekonać patrząc na jej najnowsze zdjęcie. Aktorka siedzi na pomoście i pozuje bokiem do obiektywu. Ma na sobie jedynie przylegający do ciała strój kąpielowy, a także kapelusz.

Gwiazda w opisie zdradziła, że wszystko, co dobre szybko się kończy. Podobnie jak jej urlop, który powoli dobiega końca:

Czas wracać do domu… #wszystkodobrecosiędobrzekończy #happy #sun #ocean #indianocean

Internauci w komentarzach komplementują gwiazdę i jej sylwetkę:

  • Piękne zdjęcie.
  • Ogień inaczej się skomentować nie da !!! Piękna kobieta. Łagodnego powrotu do rzeczywistości pourlopowej.
  • Oo i dowód Małgosiu, że jesteś przepiękną Syrena! Bo pewnie po zdjęciu plum do wody i w drogę.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Małgorzata Kożuchowska prezentuje się oszałamiająco.


Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowym

Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowym

Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcie z Instagrama

Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcie z Instagrama

Małgorzata Kożuchowska - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Małgorzata Kożuchowska - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×