Małgorzata Kożuchowska wyciska siódme poty. W sportowym stroju jeszcze się nie pokazywała publicznie. Niezły widok

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcie w stroju sportowym. Dotychczas nie pokazywała takich widoków i stara się być glamour. Jak wygląda jako sportsmenka?

Małgorzata Kożuchowska łączy karierę zawodową z macierzyństwem. Ze związku z Bartkiem Wróblewskim ma synka Jasia. Aktorka została matką w październiku 2014 roku. Świeżo upieczona mama nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński i szybko powróciła do pracy zawodowej. W jednym z podcastów przyznała:

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji.

Kożuchowska nie jest jednak znana jedynie z dużej aktywności zawodowej. Przez lata obecności w show-biznesie wypracowała sobie renomę ikony stylu. Jej kreacje zawsze wzbudzają podziw. Nie inaczej było, gdy pojawiła się na premierze filmu Wyszyński — zemsta czy przebaczenie. Pojawiła się na niej w białym garniturze z kamizelką i w butach na obcasie.

Tym razem gwiazda dała się poznać swoim fanom z zupełnie innej strony. Pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, które przedstawia ją w stroju sportowym. W jej przypadku stanowi to absolutną nowość.

Małgorzata Kożuchowska w stroju sportowym. Jak się prezentuje?

Na zdjęciu widać aktorkę, która akurat ćwiczy nad brzegiem wody. Jest ubrana w pomarańczowy top, czarne spodenki i w szare, sportowe buty. Zdjęcie podpisała:

Odpoczywam…czytam, pływam, spaceruję, ćwiczę. Jestem dla siebie dobra. Wiem, że na to zasłużyłam. Taki czas tylko „dla siebie” nie zdarza się często, ale jest bardzo potrzebny. Wiem, że szybko minie, a po powrocie wpadnę w wir nowych i starych obowiązków, ale póki co korzystam.

Jak oceniacie jej sportowy look? Jej fani nie kryją zadowolenia z jej wyglądu i sposobu spędzania wolnego czasu. Internauci pisali m.in.:

  • Brawo. Dumna jestem!

  • Chętnie bym ruszyła w świat, zmęczenie się potęguje, ale trwa rok szkolny i terminy sądowe nie pozwalają. (…) Dobrego odpoczynku dla duszy i ciała.

  • Kiedyś mówiła Pani, że nie lubi ćwiczyć, ale to było dawno.

  • Figurkę masz mega, Małgosiu.

  • Cudownie.

  • Miłego updatu energetycznego.

  • Super, każda z nas potrzebuje tylko czasu dla siebie, chociaż raz do roku.

  • To prawda taki pełny reset na100 proc, jeśli jest okazja, jest suuuper.

Zgadzacie się z przedstawionymi opiniami? Co ciekawe, Kożuchowska nie zawsze pokazuje się w nowych i markowych ciuchach. Ostatnio pochwaliła się ciuchami z… lumpeksu!

Kupiłam sobie ostatnio taką super sukienkę vintage, jedwabną, za pięć zeta, ale ma tutaj taką dziurkę małą. Muszę ją zaszyć —wyznała w sieci.

Jak się okazuje, nie trzeba wydawać fortuny, aby wyglądać stylowo. Też korzystacie z oferty second handów?


Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcie z Instagrama

Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcie z Instagrama

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Wyszyński - zemsta czy przebaczenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×