Majka Jeżowska przerwała milczenie po nocy w szpitalu. Nie ma zbyt dobrych wieści. Konieczne było przetoczenie krwi

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska po tym jak zasłabła, trafiła do szpitala. Gwiazda po nocy spędzonej na oddziale przerwała milczenie. Co jej dolega?

Majka Jeżowska ma już ugruntowaną pozycję w show-biznesie. Na przestrzeni lat wydała wiele utworów, które odniosły ogromny sukces komercyjny. Niedawno zdecydowała się na powrót do muzyki i nagrała singiel pt. Nie wciągaj mnie. Artystka postanowiła oddać hołd Ukraińcom, których ojczyzna jest bombardowana przez wojska rosyjskie. W klipie do nowego dzieła ubrana jest na czerwono, co ma symbolizować siłę oraz odwagę, których nie brakuje walczącym o swój kraj. Występujące w teledysku kobiety (m.in. Sylwia Chutnik, Ramona Rey i dj Vika) mają przypięte wstążki w barwach flagi sąsiedniego kraju.

W ostatnim czasie piosenkarka miała sporo powodów do radości. Jej syn Wojciech doczekał się potomstwa. Sophie Kula urodziła zdrową i silną dziewczynkę, której nadali imię Róża. Kobieta wraz z córką pojawiła się w najnowszym klipie teściowej, który publikujemy poniżej.

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Konieczne było przetoczenie krwi

Wczoraj media obiegła przykra wiadomość. Majka za pośrednictwem konta na Instagramie poinformowała, że trafiła do szpitala. Tego dnia miała celebrować swój muzyczny powrót w jednym z nocnych klubów w stolicy. Artystka na kilka godzin przed imprezą, musiała ją odwołać, ponieważ zasłabła. Gwiazda natychmiast udała się do szpitala. Po wstępnych badaniach lekarze zdecydowali o jej zatrzymaniu.

Po pierwszej nocy spędzonej na oddziale Jeżowska opublikowała post, w którym wyjawiła, że od wielu miesięcy jest coś nie tak z jej zdrowiem:

Drodzy moi, to nie jest Prima Aprilis, bo ze zdrowia nie wolno żartować. Tak, wylądowałam w szpitalu na badaniach diagnostycznych, od miesięcy czułam się zmęczona.

Mimo powagi sytuacji, gwiazdy nie opuszczał dobry humor. Majka wyjawiła, że konieczne było przetoczenie krwi. Nie ma dla fanów dobrych wieści, ponieważ lekarzom jak dotąd nie udało się ustalić, co dokładnie jej dolega. Poprosiła jednak o to, by się nie martwić, ponieważ jest pod okiem specjalistów:

Jak żartuje moja rodzina – każda prawdziwa gwiazda rock&rolla ma przetaczaną krew. Całkiem poważnie, nie martwcie się, jestem pod opieką lekarzy i szukamy przyczyn złych wyników krwi. Pozdrawiam i czekam na wasze komentarze o moim teledysku „Nie wciągaj mnie” na moim kanale Youtube.

Dodatkowo menadżerka Majki, Aldona Wleklak z agencji Dobre Media, zdradziła Jastrząb Post, co z imprezą z okazji premiery klipu Nie wciągaj mnie:

Premiera będzie. Jak tylko Majka wróci do formy, zrobimy imprezę w luksusowym klubie na Mazowieckiej w Warszawie. Będziemy komunikować. Teraz najważniejsze jest zdrowie Majki.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia, również od gwiazd:

  • Ada Fijał: Majka zdrowiej szybko.
  • Magda Steczkowska: Zdrowiej szybko.
  • Kajra: Zdrówka. Teledysk zacny bardzo.
  • Trzymam za Panią kciuki.
  • Trzymaj się będzie dobrze!

Majce życzymy dużo zdrowia.


Majka Jeżowska trafiła do szpitala | fot. Instagram.com/majka_jezowska_

Majka Jeżowska trafiła do szpitala | fot. Instagram.com/majka_jezowska_

Majka Jeżowska trafiła do szpitala | fot. Instagram.com/majka_jezowska_

Majka Jeżowska trafiła do szpitala | fot. Instagram.com/majka_jezowska_

Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×