Majka Jeżowska trafiła do szpitala! Z godziny na godzinę odwołała huczną imprezę z okazji premiery klipu. A byłoby co świętować

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska ma dzisiaj premierę swojego nowego klipu Nie wciągaj mnie. Gwiazda miała zorganizować z tej okazji huczną imprezę. Niestety wylądowała w szpitalu. Co się dzieje?

Majka Jeżowska ogromny sukces odniosła już kilka dekad temu. Po narodzinach syna gwiazda zauważyła, że zdecydowanie brakuje piosenek dla najmłodszych. To stała się jej zawodowa nisza i wokalistka postanowiła tworzyć piosenki dla dzieci. Na jej utworach wychowuje się już kolejne pokolenia małych słuchaczy. Zdecydowanie podbiła ich serca takimi hitami, jak: Wszystkie dzieci nasze są, czy A ja wolę moją mamę.

Syn artystki jest już dorosły, ale nada łączy ich bardzo wyjątkowa więź. Wojciech niedawno wziął ślub ze swoją ukochaną, Zosią. Zaledwie kilka miesięcy temu Majka została babcią. Na świat przyszła długo wyczekiwana przez nią wnuczka – Róża. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post artystka wyznała, że na samym początku miała problem z tym, jakie imię rodzice wybrali dla dziewczynki.

Różyczka, Róża-Joanna. Ja się już przyzwyczaiłam do tego imienia. Chociaż na początku wydawało mi się, że połączenie Róży z kolcami i Jeża z igłami jest trochę niefortunne. Ale jak zobaczyłam jej słodką buzię, no to jest to taki nasz kwiatuszek. Jest bardzo grzeczna, zdrowa, duża, silna, ma czarne włosy. Nie mogę się doczekać, kiedy będę jej śpiewać na dobranoc.

Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Majka Jeżowska cudownie odnajduje się w roli babci i nawet obiecała, że napisze utwór dedykowany swojej wnuczce. Na razie jednak gwiazda skupia się ona na swojej twórczości dla dojrzałych odbiorców. Gwiazda zaskoczyła fanów nową piosenką Nie wciągaj mnie i teledyskiem. W klipie można zobaczyć jej synową Sophie i maleńką Różę. Wystąpiły w nim także gościnnie: Sylwia Chutnik, literatka i aktywistka społeczna, aktorka Katarzyna Gniewkowska i Ewa Abart, m.in. dj Wika, Ramona Rey.

Premiera piosenki i teledysku była zaplanowana podczas hucznej imprezy, którą wokalistka miała zorganizować w jednym z warszawskich klubów. Na kilka godzin przed wydarzeniem wszystko zostało odwołane. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, gwiazda trafiła do szpitala.

Majka wykonała badania po tym jak zasłabła. Została zatrzymana na obserwacji. Teraz musi zadbać o zdrowie – powiedziała nam menadżerka artystki, Aldona Wleklak.

Majka ma jednak nadzieję, że już niedługo wróci do bycia na scenę i koncertów i będzie mogła osobiście przedstawić fanom nowe piosenki. Nowy teledysk można obejrzeć poniżej. Życzymy Jeżowskiej dużo zdrowia.


Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Majka Jeżowska trafiła do szpitala

Majka Jeżowska na planie teledysku Nie wciągaj mnie

Majka Jeżowska na planie teledysku Nie wciągaj mnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×