Majka Jeżowska została babcią. Znamy płeć i imię dziecka. Jej synowa pracuje z największymi gwiazdami

Sophie Kula-Jeżowska urodziła

Sophie Kula-Jeżowska urodziła

Sophie Kula-Jeżowska urodziła. Majka Jeżowska została babcią. Portal AW Press zdradził szczegóły. Jakie imię otrzymała wnuczka gwiazdy?

W 2020 roku Majka Jeżowska została teściową. To właśnie wtedy jej syn Wojciech Jeżowski wziął ślub z projektantką Sophie Kulą (współpracowała m.in. z: Margaret, Sylwią Grzeszczak, Brodką, The Dumplings i Sorry Boys). Piosenkarka oraz jej synowa mają ze sobą świetny kontakt. Świadczyć o tym może, chociażby fakt, że Majka była nawet przy samych zaręczynach. Wojtek padł na kolano podczas wspólnych wakacji w Japonii.

Niedługo po powrocie para sformalizowała swój związek w jednym z warszawskich Urzędów Stanu Cywilnego. Majka opublikowała na Instagramie zdjęcie pary młodej, która siedzi przy stole. Równie chętnie goście udostępniali relację z tego wydarzenia w swoich social mediach. Uroczystość przypadła na trudny czas, bo w trakcie trwania pandemii koronawirusa. To jednak nie przeszkodziło w organizacji ceremonii.  Na zdjęciach widać, że zachowywano wszelkie procedury bezpieczeństwa. Po wyjściu z urzędu włożyli maski ochronne, a goście utrzymywali odpowiedni dystans.

Sophie Kula-Jeżowska urodziła. Majka Jeżowska została babcią

Rodzina Majki znowu się powiększyła. Syn gwiazdy i jego żona zostali rodzicami pierwszego dziecka. O ciąży dumna babcia poinformowała podczas festiwalu w Sopocie, na którym porwała zgromadzony tłum. Po chwili usłyszała gratulacje ze sceny od Agnieszki Woźniak-Starak. Także za kulisami przyjaciele z branży, dziennikarze oraz fani pogratulowali jej.

Jeżowska jakiś czas przed porodem zdradziła naszej reporterce płeć dziecka jej syna i synowej. Wyznała również, że nie jest zadowolona z planów dotyczących imienia, które na początku wybrała młoda para:

Będzie dziewczynka. Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest tak, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair.

Świeżo upieczeni rodzice z niecierpliwością wyczekiwali momentu, aż ich dziecko przyjdzie na świat. Sophie w tym czasie chętnie publikowała na Instagramie zdjęcia, na których pokazywała swój ciążowy brzuszek.

Jak ma na imię wnuczka Majki Jeżowskiej?

Jak donosi portal AW Press Majka Jeżowska dziś rano została babcią. O godzinie 6.15 Sophie Kula-Jeżowska urodziła zdrową córeczkę, która otrzymała imię Róża.

Po długim oczekiwaniu Majka Jeżowska została babcia. Jej synowa miała ustalony termin porodu już dwa tygodnie temu, ale dziecko nie spieszyło się. Dziś o 6.15 Sophie urodziła w szpitalu w Warszawie przy ulicy Madalińskiego piękną, zdrową córeczkę, Różę, która waży 4,3 kg i mierzy 59 cm. Obie czują się dobrze i nie odstępuje je na krok nowo upieczony tatuś – czytamy na awpress.pl.

Majka swoim szczęściem będzie mogła podzielić się z fanami już 30 stycznia, podczas finału WOŚP. Gwiazda zaśpiewa podczas koncertu w Gdańsku, gdzie oprócz swoich przebojów zaprezentuje również premierowe utwory z nadchodzącego krążka:

Teraz musi tylko przygotować się do koncertu WOŚP w Gdańsku. Zaśpiewa tam ze swoim zespołem. Wcześniej przygotuje niespodziankę do wylicytowania. Będzie to zaproszenie na ekskluzywny, kameralny koncert, na którym wokalistka zaprezentuje długooczekiwane, trzy nowe piosenki z przyszłej płyty. Tego jeszcze nie było – informuje AW Press.

Poniżej ostatnie nagranie, jakie Sophie Kula udostępniła na profilu tuż przed porodem:

Radosną nowinę przekazała sama Majka. Kilka godzin po tym, jak wspaniałe wieści obiegły media, zamieściła na Instagramie zdjęcia noworodka z rodzicami i poruszający komentarz:

Początek tygodnia i początek nowego życia ! O 6:15 zostałam babcią !Już oficjalnie , skoro rodzice umieszczają posty to babcia też ! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem , ale wszystko się udało pod czujną opieką @szpital_swietejrodziny ! Gratuluję dzielnej mamie @sophie.kulajezowska i mojemu czułemu @komaneq synowi – kocham Was bardzo, i nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką !

Gratulacje dla Majki, Sophie i Wojtka.


Sophie Kula-Jeżowska z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Sophie Kula-Jeżowska z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Wojtek Jeżowski z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Wojtek Jeżowski z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Wojtek Jeżowski z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Wojtek Jeżowski z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×