Majka Jeżowska wyprawiła „babcia shower”. Były gwiazdy i prezenty dla wnuczki

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska zorganizowała przyjęcie z okazji tego, że po raz pierwszy została babcią. Jakie wideo pojawiło się na jej Instagramie?

Majka Jeżowska wiele lat temu nagrała A ja wolę moją mamę do tekstu Agnieszki Osieckiej. Utwór okazał się takim przebojem, że wokalistka zdecydowała się nagrać cały krążek pod tym tytułem. Piosenki z wydawnictwa do dzisiaj potrafi zanucić wielu Polaków, a wokalistka ugruntowała swoją pozycję na rynku. Prywatnie jest mamą Wojciecha, który niedawno wziął ślub z projektantką Sophie Kulą. Majka opublikowała na Instagramie zdjęcie pary młodej, która siedzi przy stole, obwieszczając tym samym radosne nowiny swoim fanom.

Nie minęło wiele czasu, a nowożeńcy głosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Będzie dziewczynka. Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest tak, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair – mówiła Majka Jastrząb Post.

Róża jest już na świecie, a Majka Jeżowska nie posiada się z radości. Właśnie zrobiła imprezę z okazji narodzin wnuczki.

Majka Jeżowska cieszy się z bycia babcią

Na profilu instagramowym Majki Jeżowskiej pojawiło się wideo, na którym pokazała się z przyjaciółkamiJoanną Kurowską i Anną Jurksztowicz.

To jest babcia party, babcia shower. Dostałam taką piękną sukieneczkę dla Różyczki – mówi na wideo dumna wokalistka – Będziecie mi pomagać, bo ja mogę nie dźwignąć – zwraca się do przyjaciółek.

Majka nie ukrywa swojej radości z tego, że została babcia. Jak widać, jej szczęście podzielają także najbliższe jej osoby. Nie brakuje także gratulacji od internautów.

Dziękuję wszystkim moim fallowersom za piękne gratulacje z okazji urodzin mojej wnuczki  #babciashower#majkajeżowska #friends #przyjaciółki #grandma #newrole #polishwomen – napisała w poście Jeżowska.

Jeszcze raz gratulujemy!


Majka Jeżowska -

Majka Jeżowska - "babcia shower"

Wojtek Jeżowski z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Wojtek Jeżowski z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Sophie Kula-Jeżowska z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Sophie Kula-Jeżowska z córką – wnuczką Majki Jeżowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×