Romantyczna Maja Hyży pozuje z partnerem i dzieli się sekretami ich związku. Wyznała mu coś, czego wolałby nie usłyszeć

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży dodała post na Instagramie, w którym pokazała nowe zdjęcie z partnerem. W opisie zdradziła swoją definicję miłości. Internauci są zachwyceni.

Maja Hyży stara się być w stałym kontakcie z internautami. Mimo iż przez długi czas dzieliła się z nimi szczęśliwymi nowinami, kilka tygodni temu zdradziła, że przechodzi trudny czas. Opublikowała post, z którego wynika, że choć pragnęła znów zostać mamą, nie udało jej się donosić ciąży:

Niestety … Nie zdążyłam poczuć Twoich pierwszych ruchów. Nie zdążyłam zobaczyć Twoich małych rączek, ani Twoich małych nóżek. Nie zdążyłam, bo Cię już ze mną nie ma … Stres. Silne krwawienie. Karetka. Poronienie. Walcząc o swoich synów, straciłam Ciebie.

Przez pewien czas Hyży usunęła się w cień. Na początku września wróciła do swojej aktywności w social mediach. Powiedziała, że chce podziękować za wszystkie słowa wsparcia. Nie jest gotowa mówić o tym, co się wydarzyło:

Jeśli chodzi o tę sytuację, to nie jestem gotowa o tym mówić. To mi dobrze robi, jak nie myślę o tym i nie rozmawiam. Nie chcę się znowu tutaj rozpłakać, ale myślę, że wrócę do tego tematu, bo jest on dla mnie bardzo ważny. A dostałam mnóstwo wiadomości od was, że przeżyłyście tę samą tragedię, co ja i nawet gorsze tragedie.

Maja Hyży pokazała nowe zdjęcie z partnerem

W niedzielę wieczorem Maja Hyży udostępniła kolejny wpis. Tym razem widać dłoń piosenkarki oraz jej partnera Konrada. Gwiazda w opisie przedstawiła swoją definicję miłości. Podkreśliła, że to odwaga móc powiedzieć partnerowi coś, czego on nie chce usłyszeć. To także umiejętność wypowiedzenia słów: „boję się” lub „kocham cię”:

Miłość to siła i poświęcenie. Kochać kogoś może oznaczać powiedzenie mu czegoś, czego nie chce usłyszeć. Miłość to odwaga wypowiedzieć: „boję się” lub: „kocham cię”.

Internauci utożsamiają się ze słowami Mai:

  • Każdego dnia dziękuję za niego. Fakt, prawdziwa miłość to nie tylko czule „rozowe” słówka…to życie, które pragniesz przeżyć z człowiekiem, który „dokleja” Ci skrzydła gdy zaczynasz tracić wysokość.
  • Miłość to nigdy droga na skróty, to zaangażowanie i poświęcenie. To także ciężka praca i wyrozumiałość.
  • Ważne aby znaleźć tego co umie kochać , i jest zawsze , nie zależnie od sytuacji.

Maja Hyży i jej partner, Konrad, mieszkali blisko siebie. Ich znajomość zaczęła się od zwykłego, sąsiedzkiego „dzień dobry”. Wystarczyło jednak kilka sekund, by ich serca zabiły mocniej. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Maja Hyży z partnerem

Maja Hyży z partnerem

Maja Hyży z nowym partnerem

Maja Hyży z nowym partnerem

Maja Hyży z partnerem

Maja Hyży z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×