Magda Narożna z piersiami na wierzchu oprowadziła fanów po garderobie. Spora, ale to jej biust kradnie show

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna pochwaliła się imponujących rozmiarów garderobą. W kostiumie, który uwydatnił jej biust, zaprezentowała kolejne pomieszczenie w swoim pięknym domu.

Magda Narożna pomimo rozwodu i sporego skandalu, który miał miejsce na początku roku, nie zamierzała się załamywać. Przypomnijmy, że za kulisami minionego Sylwestra z Dwójką doszło do awantury pomiędzy jej byłym mężem a obecnym partnerem. Po tym incydencie Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu Piękni i Młodzi. Artystka postanowiła razem z pozostałymi członkami grupy poprowadzić ją już bez jego udziału i trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym poradziła. Chociaż przez pandemię musiała zrobić sobie przerwę w koncertach, to fani o niej nie zapomnieli.

Również jej życie osobiste zaczęło pomyślnie się układać. Artystka i jej nowy partner są zaręczeni, a ich relacja ma się doskonale. Magda podczas pandemii stała się bardzo aktywna w sieci i to właśnie tam dzieli się kulisami swojego codziennego życia. Na Instagramie dodaje całą masę zdjęć z domowego zacisza. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak mieszka.

Magda Narożna pochwaliła się garderobą

Dzięki zdjęciom, które pojawiają się w sieci, wiemy, że Magda podczas kwarantanny i pandemii nie próżnowała. Gwiazda wzięła się między innymi za generalne porządki, na które do tej pory zdecydowanie brakowało jej czasu. Jeszcze do niedawna o jej dom dbała pani do sprzątania:

Jak pracowałam intensywnie, to rzeczywiście miałam ukochaną panią Jasię, która pomagała mi to wszystko ogarniać. Wtedy wracałam z trasy do domu na dosłownie 2-3 dni, więc ten czas wolałam spędzić z dzieckiem, zabrać córcię gdzieś, niż sama prasować, prać itd. – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Latem mogliśmy zobaczyć, jak wygląda jej piękny ogród. Ostatnio pochwaliła się swoją ogromną kuchnią. Urządziła ją w bardzo eleganckim stylu. Jej wielką ozdobą są ciemne brązowe meble z białymi blatami. Na zdjęciach mogliśmy zobaczyć także sporą dwudrzwiową lodówkę. Całe wnętrze zdecydowanie ocieplał jasny dębowy parkiet.

Teraz Magda pokazała kolejne zakamarki swoich czterech kątów. Dzisiaj możemy podejrzeć jej imponującą garderobę. Przy okazji miała dla swoich fanów zagadkę. Założyła bardzo ponętny czarny kostium, który odsłania jej dekolt i zadała jedno pytanie.

Czy ktoś z Was pamięta, w którym programie wystąpiłam w tej pięknej sukience?

We wnętrzu znajduje się jasny parkiet, oraz cała masa półek i wieszaków, na których widzimy sporą ilość ubrań. Nie wygląda to jak szafa, a dosłownie sklep z ubraniami. Magda może się pochwalić sporą ilością ciuszków. Widzimy, że gwiazda zadbała o każdy szczegół i zaprojektowała sobie podświetlane półki, dzięki czemu na pewno w tym ogromie ubrań jest jej łatwiej znaleźć to, czego szuka.

Jak Wam się podoba garderoba Madzi?


Magdalena Narożna pokazała garderobę

Magdalena Narożna pokazała garderobę

Magda Narożna pokazała kuchnię

Magda Narożna pokazała kuchnię

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×