Szukaj

Magda Narożna odsłania domowe sekrety. Zdradziła, czy ma pomoc do sprzątania

Magda Narożna zdradza domowe sekrety

Magda Narożna zdradza domowe sekrety

Magda Narożna jest bardzo zaangażowaną panią domu. Są jednak obowiązki, za którymi nie za bardzo przepada. Której czynności najbardziej nie lubi?

Magda Narożna do marca żyła na walizkach. Wokalistka nie mogła narzekać na brak pracy. Przez cały sezon nieustannie grała koncerty i pojawiała się w telewizyjnych formatach. Dopiero pandemia koronawirusa zdołała ją zatrzymać w domu na dłużej. Liderka zespołu Piękni i Młodzi od wiosny tego roku ma zdecydowanie więcej wolnego czasu, który spędza z bliskimi. Gwiazda chętnie chwali się w sieci zdjęciami ze swojego azylu (zobacz, jak mieszka).

Magda Narożna o domowych obowiązkach

Wokalistka podczas pandemii koronawirusa stała się bardziej aktywna w social mediach. Niemal codziennie dzieli się nowymi zdjęciami i pokazuje, jak spędza przymusową przerwę od koncertów. Odpoczynek zmobilizował ją do zrobienia generalnych porządków. Niedawno zaprezentowała się na Instagramie w roli perfekcyjnej pani domu, gdy sprzątała swoją ogromną kuchnię.

Magda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że gdy jej grafik był bardziej napięty, to o czystość w jej domu dbała pani sprzątająca. W czasie pandemii wszystko się zmieniło, i to Narożna osobiście pilnuje porządku. Przyznała, że szczególnie nie lubi prasowania, ale to na szczęście jedna z nielicznych czynności, które ją męczą.

Jak pracowałam intensywnie, to rzeczywiście miałam ukochaną panią Jasię, która pomagała mi to wszystko ogarniać. Wtedy wracałam z trasy do domu na dosłownie 2-3 dni, więc ten czas wolałam spędzić z dzieckiem, zabrać córcię gdzieś, niż sama prasować, prać itd. Fizycznie się tego nie da zrobić, ani nawet psychicznie. Człowiek chce po prostu odpocząć. Przyznam szczerze, że nie za bardzo lubię prasować. To jest chyba jedyna rzecz, za którą nie przepadam. Mogę zrobić pranie, przygotować rzeczy do prasowania, ale jeżeli chodzi o prasowanie, to oczywiście zrobię to, zmuszę się jeżeli mam czas, ale to jest jedyny element w domu, którego nie lubię robić.

Madzia nie ukrywa, że lubi przebywać w domu, ale tęskni już za pracą:

A jeżeli chodzi o sprzątanie, to nie da się utrzymać domu w takim porządku, chyba bym musiała na co dzień mieć panią, która by przychodziła i od rana do wieczora spędzała ze mną czas i jak ja ugotuję, to od razu by po mnie sprzątała. Więc sprzątać trzeba umieć i trzeba dbać. Nie wyobrażam sobie, że coś by spadło na podłogę, a ja bym tej podłogi nie zmyła. Jednak ta higiena osobista jest bardzo ważna, szczególnie jak są dzieci w domu. Ja uwielbiam gotować, uwielbiam dbać o dom i uwielbiam spędzać w nim czas. Chociaż już bym chciała wrócić do pracy na pełnych obrotach. Bo chyba bardziej dom nas cieszy, gdy za nim tęsknimy. To sprawia ogromną przyjemność, gdy wraca się po kilku dniach z trasy i można położyć się na swoim łóżku, swojej kanapie, przytulić się z rodziną.

Wy też już tęsknicie za normalnością?


Magda Narożna pokazała kuchnię

Magda Narożna pokazała kuchnię

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×