Szukaj

Tak mieszka Magda Narożna. Gwiazda disco-polo pokazała swoje królestwo. Ogromny kominek robi wrażenie

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna na Instagramie pokazała zdjęcia z nowego domu. Fani w końcu zobaczyli, jak mieszka gwiazda muzyki disco polo.

Madzia Narożna śpiewa w zespole Piękni i Młodzi. Założyła go jakiś czas temu wraz z byłym mężem, Dawidem. Jednak para nie jest już w związku. Muzycy na początku tego roku zakończyli także współpracę ze sobą. Utrzymują kontakt jedynie w sprawach związanych z córką, o czym artystka podkreślała w rozmowie z Jastrząb Post:

Utrzymujemy kontakty tylko związane z dzieckiem. Myślę, że na moim miejscu każda kobieta jedynie takie kontakty by utrzymywała. Miałam okazję poznać jego nową partnerkę, nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać, bo nie jest to dla mnie przyjemny temat.

Magda Narożna pokazała jak mieszka

Narożna raczej nie narzeka na stan swoich finansów. Gwiazda należy do osób bardzo zapracowanych. Jednak ostatnio udało się jej wyrwać na zasłużony odpoczynek i poleciała do Bułgarii. Odpoczywała w pięciogwiazdkowym hotelu z ogromnym basenem. Jak podaje booking.com cena za dobę to około 450 złotych. Goście do swojej dyspozycji mają świetnie wyposażone wnętrze.

Magda Narożna ma bardzo popularne konto na Instagramie, które z dnia na dzień zyskuje nowych obserwatorów. Aktualnie jej profil śledzi 164 tysiące obserwatorów, jednak zapewne ta liczba ulegnie zmianie. Gwiazda pokazuje tu swoje życie rodzinne, wakacje czy dobra luksusowe. Niedawno zaprezentowała swój piękny dom i ogródek w programie Pytanie na śniadanie, jednak fotografii z wnętrza nie brakuje także na profilu.

Kuchnia Magdy jest bardzo stylowa. Królują tu ciemne kolory i drewniane meble. Widzimy także elegancki żyrandol z kryształków. Trzeba przyznać, że piosenkarka ma bardzo dobry gust i wie, jak urządzić wnętrze ze smakiem.

W salonie natomiast znajduje się okrągły kominek, przy którym gwiazda uwielbia spędzać chłodne wieczory. To miejsce w sam raz idealne do tworzenia kolejnych wielkich przebojów.

Chcecie zobaczyć jak mieszka Magda? Zapraszamy do galerii.


Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×