Szukaj

Magda Narożna pokazała kuchnię. Jest ogromna i bardzo stylowa. Samo jej sprzątanie zajmuje kilka godzin

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna pochwaliła się piękną kuchnią. Gwiazda wzięła się za gruntowne domowe porządki, a przy okazji pokazała wnętrza. Jak wygląda jej dom?

Magda Narożna zyskała ogromną popularność dzięki swojemu udziałowi w programie Must be the Music. Wystąpiła tam z zespołem Piękni i Młodzi. Kapela disco-polo oczarowała nie tylko fanów, ale także jurorów, dzięki czemu dotarli aż do ścisłego finału. Niestety zarówno w życiu wokalistki, jak i w zespole w ostatnich miesiącach nie działo się najlepiej. Artystka występowała razem ze swoim byłym mężem, jednak po ich rozstaniu, nie udało im się razem dalej prowadzić zespołu.

Podczas zeszłorocznego sylwestra, na którym występowali, pomiędzy byłymi małżonkami i ich nowymi partnerami doszło do bójki. Incydent odbił się szerokim echem w mediach. Wydawać by się mogło, że może to wpłynąć na dalszą karierę artystki. Nic bardziej mylnego. Magda nadal doskonale sobie radzi na scenie, a zespół Piękni i Młodzi jest mile widziany na wszystkich największych wydarzeniach muzycznych. W kapeli nie występuje już jednak Dawid Narożny. Podczas pandemii królowa disco-polo stała się bardzo aktywna w sieci. W ten sposób utrzymuje stały kontakt z fanami.

Magda Narożna pokazała kuchnię. Jak mieszka?

Magdalena w trakcie pandemii cały czas ma kontakt ze swoimi obserwatorami. Gwiazda jest aktywna w social mediach, gdzie dodaje całą masę zdjęć. Dzisiaj pochwaliła się kolejnymi zakamarkami swojego domu. Wokalistka wzięła się za gruntowne porządki.

Zamieściła fotografię, na której pozuje w luźnym, domowym outficie i z odkurzaczem w ręku. Trzeba przyznać, że miała sporo do zrobienia, ponieważ, jak pisze, zaczęła o godzinie 8 rano, a gdy jej post pięć godzin później trafił do sieci, była jeszcze w proszku.

W tak ponury dzień najlepiej zając się porządkami w domu. Ja dziś tak zaczęłam od ósmej i końca widać. No cóż, działam dalej. Miłego dnia :))

Gwiazda pokazała swoją ogromną kuchnię. Widzimy w niej bardzo stylowy wystrój. Magda zdecydowała się na ciemne, brązowe meble z białymi blatami. Otwartą przestrzeń od drugiego pomieszczenia oddziela przeszklona witryna i barek. Na pierwszym planie widzimy ogromną, czarną lodówkę. Wnętrze zdecydowanie mocno rozjaśnia drewniana podłoga. Naszą uwagę zwróciły też widoczne na suficie drewniane belki. Trzeba przyznać, że kuchnia Magdy prezentuje się wyjątkowo szykownie.

W galerii znajdziecie również zdjęcia z pozostałych wnętrz domu Narożnej.


Magda Narożna pokazała kuchnię

Magda Narożna pokazała kuchnię

Mieszkanie Magdaleny Narożnej z Piękni i Młodzi - fot. Facebook

Mieszkanie Magdaleny Narożnej z Piękni i Młodzi - fot. Facebook

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×