Madzia Narożna zmieniła fryzurę. Chyba pozazdrościła Jennifer Lopez, bo wygląda niemal identycznie

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magda Narożna znów zmieniła fryzurę i wszystkich zaskoczyła. Gwiazda pochwaliła się metamorfozą w sieci. Jak teraz wygląda? Czyżby zainspirowała ją Jennifer Lopez?

Madzia Narożna dała się poznać szerszej publiczności, pojawiając się wraz z utworzonym przez siebie zespołem Piękni i Młodzi, na castingu do programu Must Be The Music. Grupa szła przez każdy kolejny etap jak burza. Ostatecznie udało im się dotrzeć do finału. Choć nie wygrali, zrobili ogromną karierę. Nagrali niezliczoną ilość hitów, które biją wszelkie rekordy wyświetleń na YouTube.

Przez wiele lat jednym z członków zespołu był Dawid Narożny, mąż Magdy. Para, jakiś czas temu rozstała się w atmosferze skandalu. Później długo toczyli publiczną batalię. Pod koniec ubiegłego roku mężczyzna opublikował w sieci nagranie, którym chciał pokazać, że jego była żona jest niezrównoważoną osobą. Nie obyło się oczywiście bez odpowiedzi. Gwiazda zespołu disco-polo zarzuciła mężczyźnie manipulację i próbę wybicia się na niej.

Magda Narożna ma nową fryzurę

Życie Magdy zaczęło się na nowo układać. Kilka lat temu poznała Krzysztofa, który jej się oświadczył. Wokalistka przyjęła pierścionek zaręczynowy. Niedawno wyjawiła, że być może jeszcze w tym roku uda im się złożyć przed sobą przysięgę małżeńską. Więcej informacji dotyczących jej ślubnych planów znajdziecie tutaj.

33-latka przez lata zgromadziła wokół siebie wielu fanów. Jej profil na Instagramie zaobserwowało już prawie 200 tysięcy osób. To tam dzieli się kadrami ze swoim ukochanym oraz informuje o nowych projektach. Tym razem Madzia zaskoczyła wszystkich kolejną zmianą fryzury.

Narożna przez pierwsze lata kariery kojarzona była z irokezem. Z czasem zaczęła odchodzić do tego wizerunku. Na jej głowie działo się bardzo dużo. Niedawno przeszła drastyczną metamorfozę i od fryzjera wyszła z warkoczykami. Okazuje się, że długo nie wytrzymała w tym wydaniu. Wczoraj odwiedziła salon, skąd udostępniła fotkę.

Cóż to będzie za metamorfoza tym razem… Myślę, że bardzo Was zaskoczę – napisała.

Piosenkarka długo trzymała obserwatorów w niepewności. Dopiero dziś pokazała jak wygląda. Narożna postawiła na proste włosy, a fani szybko porównali ją do Jennifer Lopez. Zdecydowała się także na ich przedłużenie. Musimy przyznać, że w tak eleganckim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Jak oceniacie tę metamorfozę?


Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Jennifer Lopez z kitką

Jennifer Lopez z kitką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×