Magda Narożna z Pięknych i młodych pokazała nowego partnera! A dopiero co rozwiodła się z mężem

Magda Narożna pokazała nowego partnera

Magda Narożna z zespołu Piękni i młodzi pokazała nowego partnera Krzysia. Jak wygląda, kim jest i jak zareagowali na niego internauci?

Magda Narożna, to wokalistka zespołu Piękni i młodzi. Przez lata na scenie nie tylko wykonywała najbardziej znane przeboje disco polo, ale także stała na niej ze swoim mężem Dawidem. Para postanowiła jednak się rozstać, a małżonkowie publicznie ogłosili, że biorą rozwód.

Zobacz: Królowa disco-polo zafundowała sobie rozbieraną sesję w wannie! Jest “ubrana” jedynie w naszyjnik, jak Kate Winslet w “Titanicu”!

Magda Narożna z nowym partnerem

Pomimo tego, że dawni zakochani rozstali się, nadal wspólnie koncertują i ze względu na córkę, utrzymują przyjacielskie relacje. Okazuje się, że każdy z nich znalazł nową miłość. Dawid odnalazł szczęście w ramionach blondynki o imieniu Joanna, której tożsamość szybko przedostała się do mediów.

Piosenkarka, pomimo tego, że nie ukrywała nowego partnera, jego wizerunek utrzymywała w tajemnicy. Chociaż co jakiś czas publikowała wspólne zdjęcia, były one wykadrowane w taki sposób, że trudno było ustalić tożsamość mężczyzny. To jednak już przeszłość.

Magda Narożna pochwaliła się nowym partnerem na Instagramie. Kilka dni temu właśnie tam opublikowała fotografię, na którym stoi u boku przystojnego mężczyzny. Nową miłością gwiazdy jest Krzysztof i to z nim bawiła się ostatnio podczas wesela swoich znajomych.

Będzie długa noc. Dziś bawimy się na weselu Kubusia i Marlenki @krzysiek_byniak #wedding #party #love #wesele #pieknaimloda #goodtimes

Zobacz: Marcin Miller zdecydował się na odważny zakup. Jeszcze żaden muzyk disco polo nie zafundował sobie takiego luksusu!

Pod zdjęciem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów:

  • Pięknie razem wyglądacie.
  • Madziu promieniejesz, nowa miłość Ci służy, życzę powodzenia i mam nadzieję, że niedługo to ty będziesz piękną panną młodą.
  • Super wyglądacie. Pozdrawiam.
  • O wooow!! Ale super ta twoja nowa miłość, dużo szczęścia, miłości i udanej, dzisiejszej zabawy.
  • Madziu wyglądasz pięknie!!! A Twój Ukochany megaaa przystojny.

Zakochanym życzymy wszystkiego co najlepsze.

Zobacz: Gwiazda disco polo pochwaliła się zdjęciem bliźniaków. Do ostatnich chwil ukrywała ciążę


Magda Narożna z nowym partnerem

Magda Narożna z nowym partnerem

Magda Narożna i Krzysztof na weselu przyjaciół

Magda Narożna i Krzysztof na weselu przyjaciół

Magda Narożna i Krzysztof na weselu przyjaciół

Magda Narożna i Krzysztof na weselu przyjaciół

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×