NewsyGwiazda disco polo pochwaliła się zdjęciem bliźniaków. Do ostatnich chwil ukrywała ciążę

Gwiazda disco polo pochwaliła się zdjęciem bliźniaków. Do ostatnich chwil ukrywała ciążę

Małgorzata Główka urodziła bliźniaki
Małgorzata Główka urodziła bliźniaki
Tila Nowak

23.07.2019 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Główka, to żona jednego z najbardziej utalentowanych trenerów młodych adeptów siatkówki - Mateusza Grabdy. Wokalistka jest perfekcjonistką w każdym calu. Tuż po sezonie koncertowym 2018 zaszła w ciąże, a z racji tego, że zimą koncerty plenerowe nie są organizowane, mogła sprytnie ukryć ciążowe krągłości.

Gwiazda nie informowała też swoich fanów o powiększeniu się rodziny, zasłaniając brzuszek. Małgosia nie przybrała też zbytnio na wadze, co dodatkowo ułatwiło jej kamuflaż. Teraz pochwaliła się z fanami swoim szczęściem i wrzuciła urocze zdjęcie maluszków na swój Instagram.

Nadszedł czas abym podzieliła się z Wami już oficjalnie dobrą nowiną. Ponad miesiąc temu zostałam Mamą cudownych bliźniaków Zosi i Stasia. Okres ciąży pozostawiłam w tajemnicy dla siebie oraz bliskich. Mam bardzo piękny czas za sobą i jeszcze piękniejszy przed sobą. Oczywiście wracam kochani do Was z podwójną siłą, więc do zobaczenia na koncertach - napisała na Instagramie

Widać, że urocze maluszki świetnie czują się przy mamie. W końcu słuchały jej głosu przez ostatnie miesiące siedząc w brzuszku. Na pewno nie mogły narzekać na ciszę. Piosenkarka ma nie tylko wspaniałą figurę, ale i rewelacyjną barwę głosu, której dzieciaczki nie są w stanie pomylić z nikim innym.

Małgorzata Główka - czy planuje urlop macierzyński?

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy powiększenia się rodziny, a Gosię zobaczycie już niedługo na koncertach zespołu Camasutra, bo jak napisała w poście, nie zamierza zbyt długo siedzieć na urlopie macierzyńskim. Co oczywiście nie oznacza, że spędzi całe tygodnie w trasie koncertowej. Już niejednokrotnie pokazała, że ma poukładane w głowie i rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu.

  • Małgorzata Główka - Instagram
  • Małgorzata Główka - Instagram
  • Małgorzata Główka z mężem Mateuszem Grabdą - Instagram
  • Małgorzata Główka - Instagram
  • Małgorzata Główka - Instagram
  • Małgorzata Główka - Instagram
  • Małgorzata Główka urodziła bliźniaki - Instagram
[1/7] Małgorzata Główka - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także