Magda Gessler skomentowała nasz wywiad z Krystyną Jandą o trzeciej dawce szczepionek. Nie mogła powstrzymać emocji

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler postanowiła skomentować wywiad o restrykcjach dla osób niezaszczepionych, którego udzieliła naszemu portalowi Krystyna Janda. Jakie zdanie ma na ten temat?

Magda Gessler to jeden z największych autorytetów kulinarnych w kraju. Gospodyni programu Kuchenne rewolucje od ponad dekady pomaga upadającym restauracjom podnieść się z kryzysu. Dzięki swoim działaniom w mediach restauratorka zyskała ogromna popularność. Bardzo aktywnie prowadzi też swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln fanów, co jest znakomitym wynikiem. Magda często pokazuje tam nie tylko kulisy swojej pracy, ale zdradza wiele ciekawostek z życia prywatnego.

Od kilku miesięcy restauratorka odważnie zabiera głos w sprawie pandemii i związanych z tym obostrzeń. Ona sama kilka miesięcy temu znalazła sposób na zamknięte restauracje i dzięki promocjom i sprzedaży przez tak zwane „okienko” nie mogła w tym trudnym czasie narzekać na brak klientów. Restauratorka jedną ze swoich ostatnich wypowiedzi wywołała sporo kontrowersji.

Magda Gessler skomentowała wywiad z Krystyną Jandą o trzeciej dawce szczepionek

Magda Gessler jakiś czas temu powiedziała, jakie obostrzenia powinny zostać wprowadzone w przypadku czwartej fali pandemii. Jej zdaniem osoby niezaszczepione nie powinny mieć wstępu do restauracji, tak jak ma to miejsce w innych krajach Europy.

Do restauracji będą wchodzić ludzie zaszczepieni, wymazani, a jak nie, to nie wejdą, tak ja to jest w Austrii i Szwajcarii – komentowała w wywiadzie dla Plejady. 

Podobnego wywiadu kilka dni temu udzieliła naszemu portalowi także Krystyna Janda. Aktorka ma bardzo jasne stanowisko wobec szczepionek. Wiadomo, że jako jedna z pierwszych osób w kraju przyjęła zastrzyk, co wywołało wówczas mieszane uczucia społeczeństwa. Teraz otwarcie mówi o tym, że nie ma zamiaru spotykać się z osobami niezaszczepionymi i nie chciałaby, żeby pracowały one w teatrze. Uważa, że wzorem innych państw osoby, które nie przyjęły wakcyny, nie powinny pojawiać się w pracy.

Tak jest we Włoszech. Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty, jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Widziałam w Austrii, jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy.

Wywiad, którego udzieliła nam Krystyna Janda, opublikowaliśmy także na naszym profilu na Instagramie. Wywołał on spore poruszenie, a internauci odważnie wyrażali swoje zdanie na temat szczepień i słów aktorki.

Wszystko skomentowała również Magda Gessler. Restauratorka natychmiast zgodziła się ze słowami Jandy.

Brawo!!!! – napisała pod postem.

Restauratorka zamieściła też kilka wirtualnych serduszek, dlatego nie można mieć wątpliwości, że w pełni popiera słowa aktorki. Jesteśmy ciekawi waszego zdania na temat tak restrykcyjnych obostrzeń. Trzeba przyznać, że szczepionki na Covid-19 to temat, który mocno podzielił społeczeństwo. Wcześniej słowa aktorki skomentowała też Viola Kołakowska, która nie zostawiła na niej suchej nitki.


Magda Gessler skomentowała wywiad z Krystyną Jandą

Magda Gessler skomentowała wywiad z Krystyną Jandą

Magda Gessler miała groźny wypadek

Magda Gessler miała groźny wypadek

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Komentarze

 • Gość pisze:

  komuna wraca niedługo będzie godzina policyjna

 • Gość pisze:

  Większość moich znajomych zaszczepiła się tylko dlatego, żeby mieć „święty spokój” a ja zastanawiam się co będzie dalej. I co z następnymi dawkami? Do tej pory sprawdzaliśmy poziom przeciwciał np na żółtaczkę typu B i jeżeli było mało to się doszczepialimy. W przypadku covid każą nam brać 3, 4 dawkę nie sprawdzając poziomu przeciwcial. Dotychczasowe badania pokazują, że każdy organizm reaguje inaczej i taki np ozdrowieniec po roku ma więcej przeciwcial niż inny po 2 szczepieniach. Żeby nie było, nie jestem przeciwna szczepieniom, ale bez sprawdzenia przeciwcial nie widzę sensu dalszych doszczepień. I według mojej wiedzy każdy może być nosicielem wirusa więc jak już, to przed wejściem do restauracji powinien testować się każdy. Ostatnio przez zaszczepionego nauczyciela wysłano kilka klas na kwarantannę, bo okazało się że był nosicielem. I jeszcze jedno, jeżeli jesteś zaszczepiony, i to cie chroni, to czego się obawiasz?

 • Gość pisze:

  To są właśnie przedstawicielki lumpeninteligencji…takie mamy „elyty”

 • Patrzę i nie wierzę co słucham pisze:

  Jaka hipokryzja – podczas wywiadu ta aktorka Janda nie założyła maseczki na twarz pomimo, że dziennikarka przeprowadzająca wywiad też jej nie miała – jak to sie ma do wypowiadanych przez tę aktorkę słów, że zawsze ma maseczkę na twarzy a szczególnie jak ktoś stojący blisko niej tej maseczki nie ma… kłamstwo w żywe oczy!

 • Gość pisze:

  Jeszcze niedawno miała inne zdanie. Szybko zmieniła zdanie.

 • Uka pisze:

  Janda to myśli, tak jej zostało z komuny, że Polaczki to takie głupie, że nigdzie nie byli, nawet w Chorwacji …

 • Gość pisze:

  Brawo kobitki.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×