Magda Gessler zobaczyła fotki J.Lo i Bena Afflecka i nie powstrzymała się od komentarza. Teraz to nas zaskoczyła

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler skomentowała zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka w Wenecji. Co restauratorka sądzi o amerykańskiej parze, która wróciła do siebie po latach?

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Szczególnie udziela się na Instagramie, gdzie jej profil śledzi ponad milion internautów. Gwiazda publikuje na nim selfie, zdjęcia znajomych, potraw, ale także sama komentuje inne wpisy. I tak np. w ostatnim czasie zwróciła uwagę na naszą galerię poświęconą wspólnemu wypoczynkowi Jennifer LopezBena Afflecka w Wenecji.

Para Amerykanów jest w związku od kilku miesięcy. Nie jest to jednak zupełnie nowa relacja, ponieważ Jennifer i Ben byli ze sobą już w latach 2002-2004. Dziennikarze nazywali ich wówczas mianem „Bennifer” (od ich połączonych imion). Skąd taki przydomek? Stanowiło to nawiązanie do ich zażyłości i częstego chwalenia się swoim życiem prywatnym.

Magda Gessler komentuje zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Hollywoodzka para przyleciała do Wenecji, gdzie weźmie udział w Festiwalu Filmowym, na którym Ben będzie promował film Ostatni Pojedynek. Partner Jennifer jest współautorem scenariuszu obrazu wyreżyserowanego przez Ridleya Scotta. Na udostępnionych przez nas na Instagramie zdjęciach widać parę, która w maseczkach na twarzy, przemierza ulice włoskiego miasta. Internauci komentowali wpis.

Zawsze im kibicowałam. Stara miłość nie rdzewieje – napisała jedna z fanek naszego profilu.

Nie zabrakło też nieco bardziej humorystycznych wpisów. Jedna z osób dodała:

Fajna para, ale ja bym nie związała się ponownie z byłym.

Co ciekawe, nasz post skomentowała także Magda Gessler. Co napisała restauratorka? Gospodyni Kuchennych rewolucji zamieściła pod zdjęciami krótki, ale bardzo wymowny wpis, który sugeruje, że trzyma ona kciuki za przyszłość pary. Skomentowała:

Cudni i moi ukochani.

Gessler już wcześniej chwaliła Jennifer Lopez i nawet przyznała kiedyś na Instastory, że Latynoska jest jej „ideałem”. Trzeba przyznać, że obie celebrytki łączy jedno – obydwie uwielbiają oryginalność i wyglądają jak kolorowe ptaki.

Magda Gessler o antyszczepionkowcach. Reakcja Edyty Górniak

W ostatnim czasie o Gessler było głośno ze względu na jej odważne słowa na temat restrykcji dla osób niezaszczepionych przeciwko koronawirusowi.

Tak, absolutnie popieram (…). Będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, „wymazani”, jak nie, to nie wejdą, tak jak to jest w Austrii czy w Szwajcarii – powiedziała, gdy dziennikarka zapytała ją o to, czy popiera to, aby osoby niezaszczepione nie mogły wchodzić do restauracji.

Na słowa Gessler szybko zareagowała Edyta Górniak. Jej, jako zdeklarowanej przeciwniczce szczepień, wyjątkowo nie spodobały się poglądy restauratorki. Powiedziała:

Prawdę mówiąc, wypowiedzi pani Gessler słuchałam kilka razy, bo miałam nadzieję, że źle coś usłyszałam i zrozumiałam opacznie. Uderzył mnie najpierw drwiący, żeby nie powiedzieć szyderczy ton tej wypowiedzi. Czy nie łagodniej byłoby powiedzieć „chciałabym, aby wszyscy w mojej restauracji czuli się dobrze”? (…) Jak można, powiedzieć o kimkolwiek cytuję: „wejdą tylko wymazani”? Co to jest za określenie? Czy tak może powiedzieć człowiek o człowieku? Nawołuję do nas wszystkich, ponad wszelkie rozumienie, nie traćmy moralności

Dodała, że kiedyś była w restauracji prowadzonej przez Gessler, ale już więcej do niej nie wróciła. Nie zdradziła więcej szczegółów.

Z jakiegoś powodu przez długie lata nie wróciłam do restauracji pani Gessler. Jestem smakoszem, a poza tym mój organizm preferuje jedzenie lekkie i naturalne, bez dodawania ulepszaczy i aromatów smakowych.

Podzielacie entuzjazm Magdy w kwestii J.Lo i Bena?


Magda Gessler zdobyła się na przejmujące słowa

Magda Gessler zdobyła się na przejmujące słowa

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

  • Gość pisze:

    ŻYGAĆ SIĘ CHCE JAK SIĘ NA NIĄ PATRZY NIECH POKAŻE SWOJE RESTAURACJE MIAŁEM NIE OKAZJE W JEDNEJ ZJEŚĆ I BARDZO ŻAŁUJĘ NIE POLECAM

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×