J.Lo i Ben Affleck szaleją w Wenecji. Paparazzi zrobili im całą serię romantycznych zdjęć. W wodnym taxi było najciekawiej

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawili się w Wenecji, gdzie natknęli się na nich paparazzi. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów. Zobaczcie na te zdjęcia.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są przykładem na to, że stara miłość nie rdzewieje. Przed laty tworzyli jedną z gorętszych par show-biznesu. Gdziekolwiek się razem nie pojawiali, błyskawicznie przyciągali uwagę otoczenia. Ich związek był na tyle poważny, że aktor oświadczył się swojej ukochanej i został przyjęty. Chociaż narzeczeni planowali ślub, ten nie doszedł do skutku. Rozstali się w 2004 roku.

Po latach dali sobie drugą szansę. Na początku 2021 roku J.Lo rozstała się z Alexem Rodriguezem. Długo nie leczyła złamanego serca. Na jej drodze ponownie stanął Ben Affleck. Zakochani przez pewien czas swoją relację utrzymywali w tajemnicy. Mimo iż kolorowa prasa rozpisywała się na jej temat, oni zgodnie milczeli.

Jennifer Lopez jako pierwsza postanowiła zabrać głos na temat nowego związku. Opublikowała romantyczne zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym pozuje w ramionach aktora. Od tego momentu internauci nie mają nawet cienia wątpliwości, że łączy ich bardzo silna więź.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji. Jak oni się kochają!

Wygląda na to, że uczucie, które łączy Bena Afflecka i Jennifer Lopez kwitnie. Niedawno zakochani przybyli do Wenecji, gdzie natknęli się na nich paparazzi. Para nie szczędziła sobie czułości. Zakochani nie tylko trzymali się za ręce, ale gdy wsiadali do taksówki wodnej, czule się obejmowali.

Jennifer Lopez tego dnia postawiła na biel. Sięgnęła po jasną, delikatną suknię z długim rękawem. Kreacja o długości za kolano jest zakończona kołnierzykiem. Dobrała do niej buty na obcasie, a także przeciwsłoneczne okulary oraz maskę ochronną. Z kolei Ben Affleck wybrał czerń. Miał na sobie bluzkę z długim rękawem, do której dopasował spodnie i sportowe buty.

Prawdopodobnie jutro zakochani zadebiutują na czerwonym dywanie. Powodem jest premiera filmu Ostatni pojedynek. Współtwórcą scenariusza jest bowiem Ben Affleck.


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×