Jennifer Lopez potwierdziła związek z Benem Affleckiem. To już oficjalne! Pokazała bardzo romantyczne zdjęcie

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zdjęciem na Instagramie potwierdziła związek z Benem Affleckiem. Jakie romantyczne ujęcie!

Jennifer Lopez zakończyła trwający kilka lat związek z baseballistą Alexem Rodriguezem. Poznali się w 2017 roku i od tamtej pory brylowali na czerwonym dywanie. Okazywali sobie czułość, a gdy pojawiali się razem na jakimś wydarzeniu, wszystkie obiektywy były skierowane tylko na nich. Również na swoich kontach społecznościowych nie szczędzili wspólnych zdjęć. Wokalistka przyjęła nawet pierścionek zaręczynowy i planowała huczne wesele. Na początku tego roku zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o kryzysie w ich relacji. Ostatecznie kilka tygodni temu potwierdzili, że nie są już razem.

Zaledwie kilka dni po rozstaniu kolorową prasę i fanów zelektryzowała informacja na temat tego, że J.Lo znowu spotyka się z byłym narzeczonym Benem Affleckiem. Para kilkanaście lat temu była zaręczona, a na kilka godzin przed ślubem zakochani odwołali ceremonię. Plotki pojawiające się w tabloidach okazały się być prawdą. Już od jakiegoś czasu aktor i gwiazda popu nie mają zamiaru ukrywać tego, co ich łączy.

Po wielu latach postanowili dać sobie drugą szansę. Wszystko wydarzyło się zaledwie kilka dni po tym, jak piosenkarka rozstała się z narzeczonym, dlatego ta informacja dodatkowo rozgrzała fanów. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali zakochanych podczas romantycznej kolacji, na którą zabrali także dzieci Jennifer. Do prasy trafiły zdjęcia, a także nagranie ich pocałunków. Widać było, że uczucie między nimi odżyło na nowo i to ze zdwojoną siłą.

W sobotę Lopez oficjalnie potwierdziła związek na swoim Instagramie. Jakie zdjęcie opublikowała?

Jennifer Lopez potwierdziła związek z Benem Affleckiem

Na Instagramie Jennifer Lopez pojawi się post, w którym gwiazda pozuje w skąpym bikini. Kiedy przesunąć kadry, na ostatnim z nich J.Lo czule całuje się z Benem Affleckiem! Aktor przytula ukochaną, a od romantycznego ujęcia nie można oderwać oczu. Artystka zdecydowała się opublikować ten post z okazji 52. urodzin.

52… Jak leci… – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Fani gwiazdy nie posiadają się z radości. Bardzo cieszą się, że ich ulubiona niegdyś para postanowiła dać sobie kolejną szansę.


Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×