Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na namiętnym pocałunku. Nagranie z ukrycia podbija internet. Mówi więcej niż zdjęcia!

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck wybrali się z dziećmi do restauracji. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów. Jednemu z fanów udało się nagrać moment namiętnego pocałunku. Zobaczcie film.

Jennifer Lopez jeszcze na początku tego roku planowała ślub ze swoim narzeczonym baseballistą, Alexem Rodriguezem. Para zaczęła się spotykać w 2017 roku, a dwa lata później wokalistka doczekała się pierścionka zaręczynowego, który przyjęła z wielkim entuzjazmem. Ostatecznie plany narzeczonych pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Okazało się, że był to dla nich początek końca. Przez kilka tygodni w kolorowej prasie krążyły plotki o rozstaniu. Zainteresowani jednak zgodnie milczeli. Dopiero po jakimś czasie wydali oficjalne oświadczenie na ten temat.

Informacja o rozpadzie relacji była wielkim szokiem dla fanów, jednak jeszcze większym zaskoczeniem okazały się informacje o tym, że gwiazda postanowiła drugi raz wejść do tej samej rzeki i zaczęła się spotykać z byłym ukochanym. Tabloidy zaczęły rozpisywać się o romansie z Benem Affleckiem, z którym przed laty planowała ślub. Zakochani jednak na kilka chwil przed ceremonią wszystko odwołali.

Jennifer Lopez na kolacji z Benem Affleckiem. Nagranie namiętnego pocałunku

Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się 17 lat temu. Gdy byli razem ich związkiem żyła cała kolorowa prasa. Pojawiając się na czerwonym dywanie, skupiali na sobie uwagę fotoreporterów. Teraz plotki o ponownym romansie rozgrzewają media, a w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia, które są dowodem na bliską relację. Przyłapano ich razem na lotnisku i podczas wspólnych wakacji, a ostatnio wszelkie wątpliwości o tym, co łączy tych dwoje, rozwiał wspólny wypad do restauracji.

Nagranie z wieczoru, który spędzili w towarzystwie dzieci artystki obiegło właśnie social media. Jednemu z fanów, który był w tym samym lokalu, udało się uwiecznić moment namiętnego pocałunku. To potwierdza wszystkie domysły o związku gwiazdorskiej pary.

Widać, że wokalistka i aktor znowu są w sobie szaleńczo zakochani tak jak niemal dwie dekady temu – wprost nie mogą się od siebie oderwać. W ich przypadku doskonale sprawdza się powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje.


Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Ben and Jen at Red Sox Yankees Game

Komentarze

  • Gość pisze:

    Do JLo pasuje Kanye West, a nie ten uzależniony wymoczek. Jaki ten świat jest popieprz…. Kanye właśnie zaczął spotykać się z Iriną, która do niego pasuje jak kwiatek do kożucha, albo on do niej….. brrr!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×