Szukaj

Maffashion tydzień po porodzie odpaliła prawdziwą bombę. To dopiero wspaniały prezent dla synka

Maffashion - kolekcja dla dzieci

Maffashion - kolekcja dla dzieci

Maffashion właśnie została mamą, ale ona chyba nie jest z tych, którzy chętnie odpoczywają. Jej synek urodziła się zaledwie tydzień temu, a ona już odpaliła prawdziwą bombę. Zobaczcie, co ona wymyśliła.

Syn Maffashion przyszedł na świat 10 września, o czym dumni rodzice poinformowali w ubiegłą środę. Dzień później świeżo upieczona mama pochwaliła się wyprawką dla maluszka i zdradziła, jak wygląda jej ciało krótko po porodzie. Pokazała nadmiar skóry i stwierdziła, że jej brzuszek wygląda jak w 4. lub 5. miesiącu ciąży.

Kilka godzin później, dokładnie o 3:00 nad ranem pokazała na Instagramie, jak wygląda proces karmienia synka. Dodała krótki filmik, który opatrzyła filtrem okładki magazynu Vogue. Rozkoszne widoki. 

Każda jej relacja jest dowodem na to, że Maff całkowicie oddała się macierzyństwu, świetnie się w nim odnalazła, a maluszek skradł jej serce. Zresztą za każdym razem mówi, że się strasznie jara i jest  mega szczęśliwa.

Maffashion dostała prezent od koleżanek z Eppram i odpaliła bombę

Julia Kuczyńska bardzo długo nie komentowała plotek o swojej ciąży. Tłumaczyła to względami zdrowotnymi i własnymi lękami. Nie jest też tajemnica, że do dnia porodu była bardzo aktywna zawodowo. Domykała wiele projektów, zajmowała się swoją rozwijającą się marką odzieży Eppram.

Dziewczyny z zespołu firmy postanowiły zrobić jej piękny prezent i przybyły do świeżo upieczonej mamy z pięknym tortem. Przy okazji wyszła na jaw prawdziwa petarda. Maffashion postanowiła włączyć do swojej oferty także kolekcje ubrań dla dzieci. Zdradziła także w poście, że pomysł powstał w czasie ciąży.

Taki mi dziś dziewczyny z firmy prezent zrobiły.  Dziękuje #EPPRAMTEAM!!! Wzruszona! Co lepsze? Nie tyle sam tort, co hasło „MINI EPPRAM” jest zapowiedzią dziecięcej linii @eppram_official! Jestem z nas totalnie dumna! Bo już niedługo pierwsze rzeczy trafia na sklep. To kolejny duży krok i rozwój marki. Zaczęłyśmy rozważać ubranka dla dzieci oczywiście przez moja ciąże. To wszystko się pięknie razem rymuje. COMING SOON – napisała.

Fani Maffashion są zachwyceni pomysłem. Już nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć efekty jej pracy nad kolekcją dziecięcą.


Maffashion zapowiada nową kolekcję ubrań

Maffashion zapowiada nową kolekcję ubrań

Maffashion prezent od koleżanek z firmy

Maffashion prezent od koleżanek z firmy

Maffashion karmi synka

Maffashion karmi synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×