Szukaj

Tak Maffashion w środku nocy karmi synka. Wszystko nagrała i wrzuciła do sieci. Rozkoszny widok

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instagramie opublikowała uroczy filmik z synkiem. Chłopczyk w środku nocy obudził się na karmienie, czym blogerka pochwaliła się w sieci. Rozczulający widok.

Maffashion i Sebastian Fabijański bardzo długo nie komentowali tego, że ich rodzina się powiększy. Chociaż kolorowa prasa regularnie donosiła o ciąży blogerki, zakochani potwierdzili ją dopiero tuż przed porodem.

Julia Kuczyńska w rozmowie z Dzień Dobry TVN poinformowała, że o dziecku nie mówiła wcześniej, bo różne sytuacje mogły się wydarzyć:

To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Maffashion karmi synka. Widok rozczula internautów

Syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego przyszedł na świat 10 września, o czym dumni rodzice poinformowali w środę. Dzień później blogerka pochwaliła się wyprawką dla maluszka i zdradziła, jak wygląda jej ciało tydzień po porodzie. Odsłoniła brzuszek, pokazała nadmiar skóry i stwierdziła, że prezentuje się jak w 4, czy 5 miesiącu ciąży.

Kilka godzin później, dokładnie o 3:00, świeżo upieczona mama poinformowała, jak wygląda proces karmienia synka. Na Instagramie dodała krótki filmik, który opatrzyła filtrem okładki magazynu Vogue. Zamieściła na niej kilka intrygujących tytułów, takich jak m.in. Moda pieluszkowa. Nowy sezon oraz 3:00 dźwięk Muchy, nie Anny.

Sytuację krótko skomentowała:

I w końcu ten filtr kiedyś pasuje. Dokładnie tak, godzina 3:11, wielka mucha uderzająca o ścianę robi akompaniament, a tu taka sytuacja. Nie śpimy! Zjedzmy jeszcze trochę — powiedziała, zwracając się w stronę synka.

Nie da się ukryć, że to rozkoszny widok.

Zobacz także: Maffashion z synkiem na badaniach. Uwagę przyciąga wózek. Wiemy, na jaki model postawiła

 


Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion karmi synka

Maffashion karmi synka

Maffashion karmi synka

Maffashion karmi synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×