Maffashion pokazała twarz pełną niedoskonałości. Jej cera nie wygląda dobrze. Zdecydowała się na radykalne środki

Maffashion

Maffashion

Maffashion zmaga się z problemami skórnymi. Influencerka pokazała, jak wygląda jej twarz po maratonie pracy na planach zdjęciowych. Planuje pójść na zabieg. 

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Upragnioną popularność przyniósł jej założony lata temu blog modowy. To tam publikowała zdjęcia przygotowanych przez siebie stylizacji. W mig zyskała stałe grono odwiedzających. Ogromne zasięgi sprawiły, że zaczęły się nią interesować największe marki. Te regularnie wysyłają jej propozycje współprac, za które otrzymuje wynagrodzenie.

Julia Kuczyńska niewątpliwie jest kobietą, która wie, czego chce. Czego się nie dotknie, obraca w sukces. Tak też było z jej marką odzieżową, którą przez kilka miesięcy trzymała w ukryciu. Nie chciała, by ludzie kupowali ubrania ze względu na jej popularność. Okazało się, że firma i bez tego dobrze sobie radziła. Jej projekty chętnie noszą m.in. siostry oraz mama Kardashian.

Gwiazda wiedzie również udane życie prywatne. W styczniu 2020 roku oficjalnie ogłosiła, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim. We wrześniu para powitała na świecie synka, któremu nadali imię Bastian.

Maffashion pokazała twarz pełną niedoskonałości

Maffashion jest królową Instagrama. Za pośrednictwem portalu, niemal codziennie kontaktuje się ze swoimi obserwatorami. Jej profil śledzi prawie półtora miliona osób. Chętnie wykorzystuje ogromne zasięgi również do słusznych celów. Wspiera przeróżne zbiórki na rzecz dzieci, które wymagają kosztownych operacji, czy próbuje przemówić do rozsądku ludzi. Niedawno skrytykowała turystów z Zakopanego, którzy decydują się na jazdę karetą, ciągniętą przez jednego konia, który widać, że się męczy.

Tym razem gwiazda udostępniła dla swoich fanów kafelek, w którym mogli zadawać jej pytania. Jedna z osób pochwaliła cerę Maffashion i zapytała, jakie kosmetyki stosuje. Gwiazda podziękowała i zdobyła się na szczerość:

Dziękuję, ale nie zawsze i muszę się pilnować. Moja cera na ogół nie jest zła. Jestem z niej zadowolona, staram się o nią dbać. Wystarczy jednak, że zjem mocno ostre danie, albo czekoladę i w ciągu max dwóch dni wyskakuje mi sporo nieprzyjaciół.

34-latka postanowiła natychmiast to udowodnić. Opublikowała nagranie, na którym pokazała niedoskonałości.

Tu natomiast (na video) moja cera po maratonie planów zdjęciowych, kampanii etc. – zdradziła.

Infuencerka rozważa raz na zawsze zażegnać problem niedoskonałości:

Mam też na buzi kilka trwałych przebarwień, zmian po dawnych wypryskach, które w najbliższym czasie planuje ogarnąć właśnie u kosmetyczki. Może pójdę też na pierwszy w życiu laser, bo teraz jest podobno najlepszy czas.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Rzeczywiście jest aż tak źle?


Maffashion pokazała niedoskonałości

Maffashion pokazała niedoskonałości

Maffashion pokazała niedoskonałości

Maffashion pokazała niedoskonałości

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×