Kris Jenner w stylizacji od Maffashion w reality-show o Kardashianach! Największa gwiazda formatu postawiła na polską markę

Maffashion i Kris Jenner

Maffashion i Kris Jenner

Maffashion stworzyła własną markę modową. Kolekcje Eppram cieszą się sporym powodzeniem wśród klientek. Jej ubrania chętnie wybierają też zagraniczne gwiazdy. Influencerka pochwaliła się kolejnym sukcesem. 

Maffashion karierę w show-biznesie zaczynała od niewielkiego modowego bloga. Z czasem zgromadziła wokół siebie ogromną ilość fanów. Podpatrywali oni jej stylizacje, ale też zaczęli interesować się życiem prywatnym. Julia w ciągu kilku lat działalności stworzyła wokół siebie prawdziwe imperium. Obecnie jest jedną z największych polskich gwiazd i współpracuje z najbardziej znanymi markami. Reklamuje najróżniejsze rzeczy, które sygnuje swoim nazwiskiem.

Od ponad roku wszystko to łączy z opieką nad synkiem. Gwiazda po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł Bastian, który jest synem Sebastiana Fabijańskiego. Influencerka i artysta tworzą bardzo zgrany duet, ale starają się trzymać z dala od blasku fleszy. Od niedawna Maff jest także prężnie działającą bizneswoman. Modowe zainteresowania przerodziła we własną markę.

Kris Jenner w ubraniach Maffashion

Maffashion w zeszłym roku wystartowała z własną marką modową. Gwiazda jest świetnym dowodem na to, że macierzyństwo można pogodzić z własnym biznesem. Premiera jej kolekcji zbiegła się bowiem w czasie z informacją o ciąży. Pomimo natłoku obowiązków w życiu osobistym i zawodowym Eppram działa bardzo prężnie. W swojej ofercie blogerka ma między innymi garnitury z charakterystycznym wzorem szerokich nieregularnych pionowych pasków. Okazało się, że szybko podbiły one serca klientek.

Stale poszerza się też grono gwiazd, które wybiera projekty jej marki. Nie są to tylko osoby znane z rodzimego show-biznesu. Julii udało się zainteresować swoimi produktami najbardziej rozpoznawalne celebrytki. Ostatnio w garniturze marki Eppram pojawiła się Kris Jenner. Influencerka pochwaliła się tym faktem w sieci. Seniorka rodu Kardashianek wybrała go na wizytę w telewizyjnym show.

#kardashian AGAIN @krisjenner w @eppram_official!!! Od wczoraj hula w sieci program @foodgod, a w odcinku gościnnie Kris w naszym garniturze NIAGARA  Yeah!!!

To nie pierwszy raz gdy Kardashianki sięgają po markę Eppram. Wcześniej na garnitur z kolekcji Maffashion o nieco innej kolorystyce zdecydowała się między innymi Kourtney Kardashian. Ubrania, które tworzy Julia razem z projektantką Laną Nguyen wybiera też Victoria Swarowski. Nie dziwimy się, że Maff chwali się tym w sieci, to dla jej marki ogromne wyróżnienie.


Kris Jenner w garniturze Eppram

Kris Jenner w garniturze Eppram

Kris Jenner w garniturze Eppram

Kris Jenner w garniturze Eppram

Kris Jenner w garniturze Eppram

Kris Jenner w garniturze Eppram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×