Maffashion pokazała goły brzuch. Chyba chciała nam coś przekazać…

Maffashion

Maffashion

Maffashion jest w ciąży? Blogerka pokazała zdjęcia gołego brzucha. Widać pierwsze krągłości?

Kilka dni temu media zelektryzował news o ciąży Maffashion. Plotki głoszą, że blogerka spodziewa się pierwszego dziecka, którego ojcem ma być jej (podobno) narzeczony – Sebastian Fabijański. Wiadomość jest grubymi nićmi szyta, bowiem ani sami zainteresowani, ani nikt z ich otoczenia nie potwierdził tych doniesień. Ale…

Julia Kuczyńska zapytana przez serwis Plotek o to, czy jest w ciąży, odpowiedziała, że nie komentuje życia prywatnego. Zachęciła jednak do śledzenia jej zawodowych poczynań, a w tych nastąpił przełom. Blogerka założyła własną markę odzieżową. Razem z Laną Nguyen (wietnamską projektantką znaną z teledysków Mariny i Ali Janosz) „wyczarowała” kolekcję wartą uwagi. Swój nowy projekt biznesowy określiła mianem „nowego dziecka”. To mówi wiele w kwestii rzekomej ciąży, ale jeszcze więcej zdradzają jej zdjęcia.

Maffashion pokazała goły brzuch

Maffashion po serii publikacji zdjęć z cyklu „od piersi w górę”, zamieściła fotki, na których widać jej całą sylwetkę, w tym jej brzuch. I to goły. Nie wiadomo, czy zdjęcia powstały w ciągu kilku ostatnich dni, czy zostały wyciągnięte z dna szuflady, ale sugerując się datą publikacji, należy uznać je za nowe.

Maffashion z gołym brzuchem

Maffashion z gołym brzuchem

Maffashion chyba chciała nam coś przekazać. A przynajmniej selfie-sesja wydaje się być idealnym komentarzem (dementi?) dla doniesień o ciąży. Chyba że to pierwszy trymestr, w którym raczej na próżno doszukiwać się ciążowych krągłości…

Tego nie wiemy. Wiemy za to, że Maffashion sprytnie wykorzystuje potężny zastrzyk popularności do promocji nowego biznesu. Wiele gwiazd mogłoby się od niej uczyć.


Maffashion pokazała brzuch

Maffashion pokazała brzuch

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×