Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim? Blogerka oficjalnie komentuje

Maffashion i Sebastian Fabijański - ciąża

Maffashion i Sebastian Fabijański - ciąża

Maffashion zabrała głos w sprawie ciąży. Na pytanie odpowiedziała dość wymijająco. Jednak jest coś na rzeczy?

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się od kilku miesięcy. Para początkowo ukrywała swoją relację. Dopiero po kilku tygodniach znajomości powiedzieli, że są w związku. Co jakiś czas w mediach pojawiają się ich wspólne zdjęcia.

Czyżby zakochani wkrótce mieli rozpocząć kolejny etap? Jak informował wczoraj Pudelek, Julia Kuczyńska jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka: 

Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną – donosi informator Pudelka.

Maffashion komentuje swoją ciążę. Co powiedziała?

Czy informacja o ciąży Maffashion jest prawdą? Gwiazda dość wymijająco skomentowała temat w rozmowie z Plotkiem.

Nie komentuję i nikogo nie informuję o niczym, ale… polecam swoją markę Eppram.

Maffashion ze swoją marką ruszyła w tym samym dniu, w którym media obiegła plotka o jej rzekomej ciąży. Projekt powstał we współpracy z projektantką Laną Nguyen. Maff określiła go „swoim dzieckiem”:

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuję Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! @eppram_official wymysśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu, ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”…

Chociaż pod postem internauci zadawali pytania o ciążę, blogerka nie dała się sprowokować i nie zaspokoiła ciekawości swoich fanów.

Sebastian Fabijański i Maffashion komentują swoją relację

Sebastian Fabijański o tym, że jest w związku Maffashion, potwierdził w styczniu. W rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że spotyka się z Julią. Dodał, że u boku blogerki jest szczęśliwy:

Super dziewczyna. Jesteśmy parą. Po prostu […]. Jeżeli chodzi o moją relacje prywatną to tak, jestem szczęśliwy. Ale generalnie to nie wiem, co to znaczy być szczęśliwym – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Kilka tygodni później głos zabrała Maff, która stwierdziła, że jej partner powiedział wszystko, co i ona może powiedzieć na ten temat:

Sebastian powiedział wszystko to, co można powiedzieć, i co ogólnie ja również powiem.

Podobno relacja partnerów układa się tak doskonale, że postanowili się zaręczyć. Czy to prawda? Zakochani nie skomentowali tych doniesień.

Zobacz: Zamieszanie z ciążą Maffashion. Komentarz blogerki jeszcze bardziej namieszał w mediach


Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×