Zamieszanie z ciążą Maffashion. Komentarz blogerki jeszcze bardziej namieszał w mediach

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion jest w ciąży? Gwiazda nie komentuje plotek, ale pochwaliła się informacją, która może być odpowiedzią na pytanie. Kluczowa w tym przypadku jest gra słów, jakie możemy znaleźć we wpisie blogerki.

Maffashion jest jedną z nielicznych blogerek, którym udało się na dobre zagrzać miejsce w show-biznesie. Swoją karierę zaczęła 10 lat temu. Mały blog przekształciła w potężną firmę. Swoim pseudonimem sygnuje projekty, z którymi dociera poza granice Polski. Nic dziwnego, że sporo emocji wzbudziły plotki o jej rzekomej ciąży.

Dziś rano w mediach pojawiły się doniesienia, które ucieszyły wszystkich fanów Maffki. Podobno królowa polskiej blogosfery spodziewa się dziecka – owocu miłości z Sebastianem Fabijańskim, z którym (również podobno) jest zaręczona. Na razie Julia oficjalnie nie odniosła się do rewelacji. Zamieściła za to wpis, który wydaje się być najlepszym podsumowaniem do całej akcji.

Maffashion rozkręca własną markę

Maffashion pochwaliła się, że od pół roku pracowała nad własną marką odzieżową. Nazwała ją „swoim dzieckiem”. Radość wśród jej fanów jest oczywiście ogromna, choć nadal nie brakuje pytań z serii: „czy jesteś w ciąży”. Na nie Maff nie odpowiada. Konsekwentnie pomija wątek życia prywatnego.

Nowy projekt Julii powstał we współpracy z pochodzącą z Wietnamu projektantką – Laną Nguyen, która ma na swoim koncie sporo sukces. Jej ubrania nosiło już sporo gwiazd. Zagrała w kilku teledyskach, m.in. u Mariny i Alicji Janosz.

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuję Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! @eppram_official wymysśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu, ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”…

Czy to jedyna wspaniała nowina, jaką gwiazda ma do przekazania? Na razie jedyna oficjalna.


Maffashion w ciąży

Maffashion w ciąży

Maffashion: biały komplet z Zary

Maffashion: biały komplet z Zary

Maffashion zmieniła kolor włosów

Maffashion zmieniła kolor włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×