Maszynka poszła w ruch. Maciej Musiał ogolił pół głowy i zbiera mieszane recenzje. Tak odmieniła go Sablewska

Maciej Musiał, Maja Sablewska

Maciej Musiał, Maja Sablewska

Maciej Musiał pokazał się w nowej fryzurze. Jak wygląda aktor i czy to Maja Sablewska odpowiada za jego zaskakującą metamorfozę?

Maciej Musiał jest jednym z najbardziej popularnych i utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał już w 2008 roku, kiedy pojawił się w produkcjach takich jak m.in. Ojciec Mateusz oraz Hotel pod żyrafąW 2011 roku dołączył do obsady Rodzinki.pl, co przyniosło mu niesamowitą rozpoznawalność. Serial towarzyszył widzom niemal przez dekadę. Jednak na początku zeszłego roku TVP podjęła decyzję o jego zakończeniu.

Musiał nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. Jest pomysłodawcą i jednym z producentów serialu 1983, w którym wcielił się w główną rolę. Zagrał w dwóch odcinkach Wiedźmina, którego można oglądać na platformie Netflix. Pojawił się także w serialu Klangor, którego premiera miała miejsce 26 marca na Canal+.

Cały czas chwali się na Instagramie nowymi projektami. Znajduje także czas na podróże i rozwijanie innych niż aktorska pasji. Jest bardzo zajęty, ale nie zaniedbał edukacji i obronił pracę magisterską.

W najnowszym poście pojawił się w towarzystwie Mai Sablewskiej i w dość zaskakującej fryzurze. Czy to ona odpowiada za metamorfozę aktora?

Maciej Musiał ma nową fryzurę. Jak wygląda?

Na Instagramie Macieja Musiała pojawiły się fotografie, na których widzimy aktora w odmienionej fryzurze i w towarzystwie znanej specjalistki od stylu Mai Sablewskiej. Maciek podgolił głowę i wygląda dosyć awangardowo. Czy to celebrytka odpowiada za jego metamorfozę? W końcu ma na koncie wiele przemian, bo kilka lat zajmowała się tym zawodowo, prowadząc programy w TVN Style i w TVN.

Zobacz także: Sablewska zapowiada zmiany: „Do telewizji wracać nie będę”. Ma konkretne powody

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Przemiana Maćka Musiała wzbudziła mieszane uczucia wśród obserwujących jego profil internautów. Jednym się podoba, innym nieco mniej.

  • Kto Cię szczyk?
  • O ja, jaki fryz. To Sablewska tak ci doradziła?
  •  Jak zawsze the best.
  • Nie, no ta fryzura nie, mimo że cie love.
  • Piękny uśmiech.

Czy to Maja odpowiada za metamorfozę aktora, tego nie wiadomo. Pewne jest, że jego najnowsze wydanie nie wszystkim przypadło do gustu.


Maciej Musiał w nowej fryzurze

Maciej Musiał w nowej fryzurze

Maciej Musiał w nowej fryzurze i Maja Sablewska

Maciej Musiał w nowej fryzurze i Maja Sablewska

Maciej Musiał w nowej fryzurze i Maja Sablewska

Maciej Musiał w nowej fryzurze i Maja Sablewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×