Szukaj

„Kevin sam w domu” i jego niesamowite metamorfozy! Nie do wiary, jak zmieniał się słynny Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Jak zmienił się Kevin sam w domu?

Macaulay Culkin wcielił się w główną rolę w kultowym świątecznym hicie „Kevin sam w domu”. Jak się zmienił? Jak wygląda obecnie? Zobaczcie zdjęcia.

Macaulay Culkin – jak wygląda obecnie?

Trudno o kogoś, komu obcy jest Macaulay Culkin. Nawet jeśli nazwisko brzmi nieco nieznajomo, twarz należąca do aktora wcielającego się w kultową rolę Kevina w świątecznym hicie Kevin sam w domu jest jak najbardziej kojarzona. Culkin zasłynął z roli rezolutnego chłopca, który – zapomniany przez rodzinę wyjeżdżającą na święta do innego miasta i pozostawiony samopas w domu – stawił czoła włamywaczom w bardzo kreatywny sposób. W Polsce oglądanie filmu weszło już w kanon świątecznych tradycji, niestety, Macaulay’owi sława w tak młodym wieku nie wyszła na dobre.

Aktor ma za sobą historię z nadużywaniem alkoholu i narkotyków, kilkukrotnie lądował na odwyku. Wiele zdjęć z jego młodości przedstawia dziecięcego gwiazdora z papierosem w ustach, a w mediach parę razy pojawiła się nawet informacja o tym, że zmarł. Na szczęście były to tylko niefortunne plotki, a Culkin ma się dobrze. Wyszedł na prostą, doprowadził się do porządku i choć obecnie jego kariera właściwie nie istnieje, wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie i od czasu do czasu bryluje na salonach.

Jak wygląda obecnie? Zajrzyjcie do naszej galerii. Przeszedł niesamowitą metamorfozę!

Boże Narodzenie bez „Kevina samego w domu”?! Znamy decyzję Polsatu odnośnie świątecznego hitu!

Słynny „Kevin” w dzieciństwie przeszedł przez piekło, które zafundował mu ojciec. Jego ciało pokryte jest licznymi bliznami

Jak dziś wygląda matka Kevina ze świątecznego hitu? Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!


Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie "Kevin sam w domu"

Kevin sam w domu obecnie

Kevin sam w domu obecnie

Macaulay Culkin w 2018 roku

Macaulay Culkin w 2018 roku

×