Do „M jak miłość” dołączy nowa gwiazda. Prywatnie aktorka jest związana z jednym z głównych bohaterów. To kolejny taki duet w serialu

M jak miłość

M jak miłość

Do M jak miłość dołączy nowa gwiazda, która prywatnie jest partnerką jednego z głównych bohaterów. Od wielu lat tworzą udany związek, a na planie pojawią się jako para. O kim mowa?

M jak miłość to najpopularniejsza telenowela w Polsce. Na antenie zadebiutowała ponad dwie dekady temu, a cały czas nie traci na popularności. Już od pierwszego odcinka gromadzi przed telewizorami prawdzie tłumy, które niezmiennie zasiadają przed telewizorami. Serial opowiada losy rodziny Mostowiaków. Spora część akcji dzieje się we wsi Grabina, gdzie mieszka seniorka rodu z częścią bliskich. Wielu bohaterów serialu mieszka także w Warszawie.

Obsada serialu zmieniała się wielokrotnie. Z ekranu znikały najpopularniejsze gwiazdy, jednak za chwilę dołączali kolejni aktorzy, którzy wiązali się z produkcją na długie lata. Jest też kilka osób, które pojawiają się na antenie od pierwszego odcinka. Wśród nich są między innymi: Teresa Lipowska, Katarzyna Cichopek, czy bracia Mroczkowie. Na planie pojawia się też wielu innych dobrze znanych aktorów młodego pokolenia.

Do M jak Miłość dołączyła kolejna młoda gwiazda

W ulubionej telenoweli Polaków wielką karierę rozpoczynało kilka znanych teraz gwiazd. To właśnie dzięki serialowi mogą cieszyć się teraz ogromną popularnością. Wśród nich jest między innymi Mikołaj Roznerski. Serialowy Marcin dzięki roli w M jak Miłość zyskał nie tylko rozpoznawalność, ale także wielką miłość. Na planie poznał Adrianę Kalską, z którą związał się prywatnie i od kilku lat stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. W ich przypadku miłość z ekranu przeniosła się do życia prywatnego.

Teraz na ekranach będzie można oglądać kolejna parę zakochanych. Maurycy Popiel, który w telenoweli wciela się w postać Olka, również będzie miał okazję pojawić się na planie ze swoją ukochaną. Jak donosi Super Express do obsady dołączy Izabela Warynkiewicz, która prywatnie jest związana z Maurycym.

Do serialu dołączyła jego partnerka Izabela Warynkiewicz. Iza i Maurycy poznali się w czasie studiów w Krakowskiej akademii Teatralnej i od razu znaleźli wspólny język mimo różnicy wieku. Iza jest bowiem o sześć lat starsza od ukochanego. Po studiach aktorzy przeprowadzili się do Warszawy i tutaj grają w filmach i serialach – zdradza źródło tabloidu.

Aktorzy w serialu również mają zagrać zakochanych, co zapewne nie będzie dla nich trudne. To już kolejna para pojawiająca się w M jak Miłość. Nie tylko Mikołaj Rozenrski i Adriana Kalska zagrali razem w serialu. Jakiś czas temu w produkcji pojawił się mąż Basi Kurdej-Szatan. Krystian Wieczorek, który w serialu wciela się w Andrzeja, swoją żonę Marię Szafirską, również poznał na planie.


Izabela Warynkiewicz i Maurycy Popiel

Izabela Warynkiewicz i Maurycy Popiel

Izabela Warynkiewicz i Maurycy Popiel

Izabela Warynkiewicz i Maurycy Popiel

M jak miłość odcinek 1459, Olek (Maurycy Popiel), Aga (Ina Sobala)

M jak miłość odcinek 1459, Olek (Maurycy Popiel), Aga (Ina Sobala)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×