Szukaj

Łukasz Zagrobelny o największym minusie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nigdy nie zgadniecie, co mu przeszkadza

Łukasz Zagrobelny - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Łukasz Zagrobelny bierze udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym wciela się w znane i lubiane gwiazdy. Chociaż w telewizyjnym show odnajduje się doskonale, jest jedna rzecz, która mu przeszkadza. Jaka?

Łukasz Zagrobelny, to jeden piosenkarzy, który pojawia się w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Chociaż propozycję udziału w telewizyjnym show usłyszał już wcześniej, dopiero w tym roku postanowił ją przyjąć. Dlaczego? Bo dopiero teraz udało mu się pogodzić program ze służbowymi zobowiązaniami.

Zobacz: Kora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Piękny hołd. Mamy ciary [WIDEO]

Łukasz Zagrobelny w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Co stanowi największe wyzwanie dla piosenkarza? Przed startem programu opowiedział o tym w rozmowie z dziennikarzami telewizji Polsat. Wówczas przyznał, że najtrudniejsze dla niego będzie znalezienie dwunastu różnych barw głosu:

 Do tego oczywiście czasami bardzo skomplikowana choreografia, na przykład taniec na szpilkach (śmiech). Chciałbym, aby moje wcielenia przyniosły widzom radość, czasami wzruszyły, czasami rozbawiły.

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Znamy wszystkich uczestników jesiennej edycji! Właśnie ujawniono ostatnie nazwisko. To faworyt Julii Wieniawy!

Łukasz Zagrobelny w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Muzyk dodał także, że zamierza się świetnie bawić i tego też życzy widzom:

Mam zamiar się świetnie bawić i tego samego życzę widzom. I mam nadzieję, że uda mi się wygrać chociaż jeden odcinek i przeznaczyć wygraną na cel charytatywny.

Łukasz Zagrobelny o minusach telewizyjnego show

Jest jednak coś, co przeszkadza piosenkarzowi. To bardzo wczesne godziny nagrań, przez które musi się zrywać z łóżka skoro świt, a to sprawia, że ma bardzo mało czasu na sen.

Jedyna rzecz, która mi się nie podoba w tym programie, to że trzeba czasami wstać o 5 rano. Zdarza się, że śpię w nocy po 3 godziny i czasami w trakcie charakteryzacji sobie dosypiam. Gdybyśmy zaczynali nagrywać o godzinie 12:00, to byłoby idealnie – przyznał Zagrobelny w rozmowie z Faktem. 

Zobacz: Gwiazda z „Na Wspólnej” pojawi się w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Fani aktorki już skaczą z radości!

 

 


Łukasz Zagrobelny w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Łukasz Zagrobelny w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Łukasz Zagrobelny - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Łukasz Zagrobelny - Twoja twarz brzmi znajomo 12.

Łukasz Zagrobelny - Opole 2018, próba przed trzecim koncertem

Łukasz Zagrobelny - Opole 2018, próba przed trzecim koncertem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×