Lara Gessler świętuje 1. rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia. Ależ ona uroczo wyglądała w białej sukni z zaokrąglonym brzuszkiem

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler i Piotr Szeląg świętują 1. rocznicę ślubu. Z tej okazji córka Magdy Gessler pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z tego wydarzenia.

Lara Gessler i Piotr Szeląg ponad rok temu ogłosili, że zostaną rodzicami, o czym poinformowali w momencie, gdy ciąża młodej restauratorki była już dobrze widoczna. Wkrótce potem ogłosili, że powitają na świecie córeczkę. Przyszli rodzice spokojnie przygotowywali się na ten moment i nie śpieszyli się z przygotowaniami:

Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl.

Tuż przed narodzinami Neny zdecydowali się zalegalizować związek i wzięli ślub. Chociaż przekonywali, że podchodzą luźno do swojej relacji, zmienili zdanie. Lara opublikowała post, na którym widać fragment białej sukni ślubnej. Kilka dni później do rodziny dołączyła Nena. Aż trudno uwierzyć, ale właśnie mija rok od tamtych wydarzeń. Gessler postanowiła uczcić wyjątkowy dzień postem na Instagramie.

Lara Gessler i Piotr Szeląg 1. rocznica ślubu

Lara Gessler i Piotr Szeląg są już rok po ślubie. Z okazji tego wyjątkowego zdarzenia restauratorka zdecydowała się na opublikowanie serii zdjęć. Są wśród nich niepublikowane dotąd ujęcia. Młodzi małżonkowie prezentowali się niezwykle szykownie, a gwiazdą zdecydowanie była ciężarna panna młoda. Córka Magdy Gessler postawiła na cudną suknię, w której jej zaokrąglony brzuszek wyglądał uroczo. Do tego niebanalna wiązanka i masa szczęścia widoczna na ich twarzach.

Rok temu, o tej porze byłam już szczęśliwą żoną @piotr.szelag a za 9 dni urodzi się Nena. Dziekuje Ci Kochanie za ten rok. Razem najlepiej. #rok #rocznica #miłość #love #dziekuje #ratuszyński #hubertus #piotrszeląg #gałkowo – napisała Lara.

Pod postem nie brakuje gratulacji i życzeń. Oby przed Larą i Piotrem było jeszcze wiele takich rocznic.


Lara Gessler i Piotr Szeląg - 1. rocznica ślubuLara Gessler i Piotr Szeląg - 1. rocznica ślubu

Lara Gessler i Piotr Szeląg - 1. rocznica ślubu

Lara Gessler i Piotr Szeląg - 1. rocznica ślubu

Lara Gessler i Piotr Szeląg - 1. rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×