Lara Gessler pokazała drugą ślubną stylizację. Takie połączenie wymagało odwagi

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler wzięła kilka dni temu drugi ślub. Jak wyglądała jej druga kreacja? Gwiazda podzieliła się zdjęciami z wesela.

Lara GesslerPiotr Szeląg rok temu wzięli pierwszy ślub. Ceremonia odbyła się tuż przed narodzinami ich córki Neny. Restauratorka bardzo długo trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. W końcu jednak nie dało się już dłużej ukrywać sporego brzuszka. Postanowiła więc podzielić się radosną nowiną. Poród sprawił, że młodzi rodzicie, zaczęli chętniej dzielić się z odbiorcami smaczkami z życia osobistego.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Para kilka dni temu wzięła drugi ślub. Uroczystość odbyła się w Zakopanem. Nie bez powodu wybrano akurat to miasto. To właśnie tam Piotr i Lara zostali po raz pierwszy sfotografowani w swoim towarzystwie. Wśród gości znalazło się wiele gwiazd – m.in.: Piotr Czaykowski, który poprowadził ceremonię, Jakob Kosel z Ciocią Liestyle, Katarzyna Sokołowska czy Aleksandra Domańska.

Wiele osób było zdziwionych zarówno pierwszym, jak i drugim ślubem, gdyż Lara wielokrotnie mówiła, że papierek nic dla niej nie znaczy i nie ma w dzisiejszych czasach dla niej większego znaczenia:

Umówmy się, jak ludzie ze sobą żyją, to jest to raczej tło, a nie sens sam w sobie. To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele, bo wcześniej się ze sobą nie zamieszka. To jest kosmetyczna zmiana – wyznała.

Lara Gessler pokazała drugą ślubną kreację

32-latka udostępniła na Instastory okienko, w którym mogli zadawać jej pytania. Internauci wykorzystali ten fakt i dopytywali skąd pomysł na drugi ślub:

Pierwszy ślub był cywilny. Chcieliśmy dopiąć tę formalność przed porodem. Nie było na nim naszych bliskich. Nawet mojej mamy, bo dostaliśmy termin poza Warszawą i to jakimś cudem. Dla nas to ten ślub teraz był tym pierwszym. Z ludźmi, którzy nas kochają i dobrze nam życzą – zdradziła.

Kolejna osoba była ciekawa, ile stylizacji na tę okazję przygotowała Lara. Okazuje się, że poza białą suknią, restauratorka pomyślała również o nieco luźniejszej kreacji. Do koronkowej bluzki zakończonej w szpic, dobrała jasną spódniczkę w grochy. Postawiła także na długie, jasne, kowbojskie kozaki. Całość dopełniła ogromnym brązowym futrem. Takie połączenie z pewnością wymagało odwagi.


Lara Gessler pokazała drugą stylizację ślubną

Lara Gessler pokazała drugą stylizację ślubną

Lara Gessler wyjaśnia, dlaczego wzięła drugi ślub

Lara Gessler wyjaśnia, dlaczego wzięła drugi ślub

Lara Gessler wzięła drugi ślub

Lara Gessler wzięła drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×