Tak wyglądał drugi ślub Lary Gessler z Piotrem Szelągiem. Mnóstwo nowych zdjęć i relacji gości

Lada Gessler i Piotr Szeląg drugi ślub

Lada Gessler i Piotr Szeląg drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub. Para zdecydowała się na dość oryginalną ceremonię. Mamy dużo zdjęć z wydarzenia, na którym nie brakowało gwiazd.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Lara Gessler jest na to świetnym przykładem. Gwiazda odziedziczyła miłość do gotowania po swojej mamie Magdzie Gessler, która jest jedną z najbardziej cenionych restauratorek w kraju. 32-latka uczyła się we French Culinary Instytut w Nowym Jorku. Zdobyła tam doświadczenie i nowe umiejętności. Dowiedziała się, jak zarządzać własnym zespołem ludźmi oraz poznała tajniki prowadzenia biznesu gastronomicznego. Bez wątpienia jej praca jest absorbująca, ale przede wszystkim jest jej pasją, którą świetnie łączy z życiem prywatnym.

Lara i Piotr Szeląg wzięli ślub rok temu. Niedawno obchodzili pierwszą rocznicę. Zaraz po sformalizowaniu ich związku, na świat przyszła córka Nena. Para długo ukrywała, że spodziewa się dziecka. Dopiero gdy ciążowy brzuszek nabrał sporych rozmiarów, restauratorka, chcąc nie chcąc zdradziła długo utrzymywany w tajemnicy sekret. Po porodzie coś się zmieniło. Gwiazda jakby chętniej dzieliła się życiem codziennym i smaczkami z macierzyństwa.

Lara i Piotr zdecydowali się na drugi ślub. Zaskoczenie fanów było ogromne, biorąc pod uwagę podejście Gessler do tematu ceremonii:

Umówmy się, jak ludzie ze sobą żyją, to jest to raczej tło, a nie sens sam w sobie. To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele, bo wcześniej się ze sobą nie zamieszka. To jest kosmetyczna zmiana – wyznała.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Drugi ślub Lary i Piotra odbył się w Zakopanem. To tam para po raz pierwszy została razem sfotografowana. Ceremonię poprowadził model – Piotr Czaykowski.

Sceneria przygotowana na to wydarzenie wprowadzała iście romantyczny klimat. Wśród zaproszonych był również Jakob Kosel, który zrelacjonował, co działo się na miejscu. W pewnym momencie Szeląg chwycił za gitarę i zaśpiewał dla swojej wybranki piosenkę:

Jakby było mało łez na balkonie, Piotr Szeląg postanowił je wycinać jeszcze w środku. P.S. Piotr koncerty ma już zablokowane do 2028r – napisał Kosel.

Po uroczystej ceremonii goście zasiedli do stołu. Nie zabrakło Magdy Gessler, która widać było, że jest uradowana szczęściem córki. Poza nią zaproszeni zostali: Mateusz Gessler, Ciocia Liestyle, Krzysztof Jankowski Jankes, Piotr Kupisz czy Natalia Klimas.

Zobaczcie zdjęcia.


Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×