Kuba Wojewódzki wstydzi się swojej przeszłości. Tak wyglądało jego życie, zanim stał się znany

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki w nowym poście na Instagramie pokazał "największy wstyd swojej młodości". Jak wyglądało jego życie, zanim stał się sławny?

Kuba Wojewódzki jest dziennikarzem z wieloletnim doświadczeniem. Regularnie pojawia się przed kamerami, gdzie prowadzi autorski talk-show. Zaprasza do niego gwiazdy i często stawia im nieoczywiste pytania. Tak jak w odcinku, którego gościem była Dorota Szelągowska. Król TVN-u próbował się dowiedzieć, czy dekoratorka wnętrz już planuje kolejne rozstanie. Sama zainteresowana odparła szczerze:

Siedziałeś tutaj z Pawłem Kukizem i mówiłeś, że ma twój głos. I ja cię za to nie krytykuję, wtedy tak myślałeś. No…. i tak wyglądają moje małżeństwa – odpowiedziała Dorota Szelągowska.

Zdradziła też, że bardziej niż ślub, świętowała swój ostatni rozwód:

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód, niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać.

Kuba Wojewódzki wstydzi się swojej przeszłości

Wojewódzki nie tylko regularnie występuje przed kamerami, ale także aktywnie działa na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. Tak jak w niedzielne popołudnie, gdy pochwalił się zdjęciem ze swojego archiwum. Zaprezentował samochód, którym poruszał się w przeszłości. Chociaż 30 lat temu mógł być powodem do dumy, dziś dziennikarz się go wstydzi:

Największy wstyd mojej młodości. Opel Calibra. Eldorado wiejskiego tuningu. Kupiony w Białymstoku co jeszcze dodawało dramaturgii…

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach podkreślają, że w ich ocenie pojazd jest powodem do dumy, a nie wstydu:

  • Chyba nie taki wstyd, na zdjęciu duma rozwala kadr.
  • Każdy kiedyś zaczynał. To nie wstyd, to duma w tamtych czasach.
  • Ja wiem czy wstyd…w 92 roku 3 letnie niemieckie auto troche kosztowalo.
  • Nie ma się czego wstydzić. W latach 90. był to w Polsce obiekt pożądania.
  • Może Opel wstyd ale ty młodziutki. Teraz na odwrót.

O tym, że Kuba Wojewódzki jest miłośnikiem samochodów, raczej nie można mieć wątpliwości. W swoim garażu ma kolekcje luksusowych pojazdów. Wśród nich znajduje się m.in. najdroższy SUV na świecie, o czym pisaliśmy tutaj.


Kuba Wojewódzki pochwalił się swoim samochodem

Kuba Wojewódzki pochwalił się swoim samochodem

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×